** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.07.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 липень 2005 року

Пошук в новинах   

суспільство

Робота конференції “Агенції місцевого розвитку – партнер бізнесу та влади” триває у Сокальській райдержадміністрації. Захід відбувається за ініціативою Львівської облдержадміністрації та проекту розвитку Львівщини. Семінар проходить у 2 етапи. У ньому зокрема взяли участь представники Львівської облдержадміністрації та Сокальської райдержадміністрації.

Першу частину конференції відкрили Микола Вознюк, начальник управління економіки Львівської облдержадміністрації та Ольга Мрінська, директор Агенції регіонального розвитку в Україні. Вони дали загальну характеристику завданням та функціям регіональних агенцій. Так, серед основних завданнями агенцій: стратегічне планування розвитку громади, моніторинг та аналіз розвитку підприємництва, надання консультаційних послуг з питань започаткування та розвитку бізнесу, промоція регіону в районі, Україні та світі, сприяння залучення у район інвестицій. Далі Оксана Музичук, директор Агенції регіонального розвитку та Європейської інтеграції розповіла про правові форми створення Агенцій місцевого розвитку.

Опісля досвідом роботи Білгорайської агенції, що у республіці Польща, поділилася Ірена Гадай, директор вище згадуваної агенції та експерт Проекту розвитку Львівщини. А Ганна Костюк, директор Сокальської Агенції регіонального розвитку, на прикладі Сокальської агенції розповіла про особливості початкового етапу роботи агенцій.

У 2 частині семінару його учасники ознайомилися з роботою агенцій місцевого розвитку Самбірського, Старосамбірського, Радехівського та Жовківського районів. Закривати захід має Кшиштоф Хербст, директор Проекту розвитку Львівщини.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:43, 26 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464