** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.07.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 липень 2015 року

Пошук в новинах   

релігія

У Сокалі відзначили Катедральний празник
У Сокалі відзначили Катедральний празник

У Сокалі відзначили Катедральний празник


12 липня у храмі свв. апп. Петра і Павла міста Сокаля відсвяткували Катедральний празник Сокальсько-Жовківської єпархії та подякували словацькому генералу, професору Йозефу Затько за співпрацю з Сокальсько-Жовківською єпархіїєю та благодійною організацією Карітас-Сокаль за налагодження українсько-словацьких взаємин у сфері обміну досвіду та реалізації спільних проектів.

Очолив Божественну Літургію Преосвященний владика Михаїл Колтун.

Співслужили архиєрею священнослужителі Сокальського, Тартаківського, Червоноградського та Радехівського деканатів. У проповіді єпископ наголосив, що «ми черпаємо силу для життя від головного джерела – Святої Євангелії, якою жили апостоли Петро і Павло, та досвідчили на собі її благодатної сили. Вони терпіли переслідування, але це вийшло на Божу славу, бо Бог давав силу витривати. Господь допускає випробування, але подає силу це перебороти». Відтак проповідник закликав «єднатися у Святій Євангелії», бо «Церква тримається на єдності в любові», а коли «ми будемо єдині, тоді буде згода, мир, достаток і між нами буде Боже благословення».

словацький генерал, професор Йозеф Затько
словацький генерал, професор Йозеф Затько

Звертаючись до сокальчан та гостей архиєрей сказав: «Всіх вас, дорогі брати і сестри, вітаю із часткою у Святій Євангелії, бо ви приймаєте участь у Добрій Новині. Нас об’єднує головний празник престолу Катедрального храму єпархії, з якого ми заносимо молитви, щоби ми з миром могли свідчити про що ми віримо і воно станеться нам».

Наприкінці богослужіння зачитано і вручено Подячну грамоту генералу Йозефу Затько «за солідарність з українським народом та за організацію християнського форуму «Дорога до миру в Україні», в якому взяли участь священики Сокальсько-Жовківської єпархії. Опісля на знак вдячності генерал Йозеф припідніс архиєрею хліб та сіль.

Адміністратор парафії о. Ярослав Кащук не забув і сокальчан, які стоять на передовій та заохотив парафіян підтрумувати наших воїнів. Зокрема мова йшла про прохання командира сокальчан – іменинника Петра, придбати дизельний генератор. На що о. Ярослав відповів: «Ми завжди відкликаємося на запити наших воїнів і молимося, щоб вони щасливо поверталися до дому і з нами відзначали цей празник та інші свята».


Завершилася урочистість процесійним ходом довкола храму та радісним спілкуванням.

Прес-служба єпархії


^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:55, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567