** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.09.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 вересень 2011 року

Пошук в новинах   

освіта

Під час Тижня здоров’я у гімназії відбулося чимало цікавих заходів, серед яких і зустрічі з лікарями, просто цікавими людьми. Особливо запамяталася гімназистам зустріч із представниками громадської організації «Цунамі». Молоді люди вразили правдивими розповідями про наслідки шкідливих звичок 

           Старшокласники під час дорослого діалогу ( анкетування) 

^

Заступник директора
Сокальської гімназії

суспільство

 14 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» ДП «Львіввугілля» відбулось відкриття ХХІV Спартакіади інвалідів Львівщини, в якій взяли участь: Леонід   Тарасенко - голова Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ та його перший заступник Оксана Кияновська, Вадим Магрілов- начальник Львівського обласного центру фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Оксана Вацеба - заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Олександра Курницька-  начальник відділу реабілітації та обслуговування інвалідів. ветеранів війни та праці головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА, Наталія Карташова -заступник голови райдержадміністрації та Ігор Дацюк-голова Сокальської районної ради, які звернулись з привітальним словом до учасників та організаторів дійства.  

 Спартакіада проводиться відповідно до обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки. Учасниками фіналу  ХХІV Спартакіади інвалідів Львівщини є понад 300 переможців міських та районних спартакіад інвалідів Львівської області. Команду Сокальщини  представляють-12 осіб.

Організаторами  є Львівська обласна Асоціація інвалідів та Львівський обласний центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Спартакіада проходитиме 14-15 вересня, у програмі якої  передбачено проведення бігового марафону людей на візках, стрибки в довжину, настільний теніс та інші.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

14 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» ДП «Львіввугілля» відбулось відкриття ХХІV Спартакіади інвалідів Львівщини, в якій взяли участь: Леонід   Тарасенко - голова Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ та його перший заступник Оксана Кияновська, Вадим Магрілов - начальник Львівського обласного центру фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Оксана Вацеба- заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Олександра Курницька -  начальник відділу реабілітації та обслуговування інвалідів. ветеранів війни та праці головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА, Наталія Карташова - заступник голови райдержадміністрації та Ігор Дацюк - голова Сокальської районної ради, які звернулись з привітальним словом до учасників та організаторів дійства. 

 Спартакіада проводиться відповідно до обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки. Учасниками фіналу  ХХІV Спартакіади інвалідів Львівщини є понад 300 переможців міських та районних спартакіад інвалідів Львівської області. Команду Сокальщини  представляють - 12 осіб. Організаторами  є Львівська обласна Асоціація інвалідів та Львівський обласний центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Спартакіада проходитиме 14-15 вересня, у програмі якої  передбачено проведення бігового марафону людей на візках, стрибки в довжину, настільний теніс та інші.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:55, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464