** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.12.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 грудень 2010 року

Пошук в новинах   

освіта

 5 листопада 2010р. відбулася загальношкільна урочиста лінійка з нагоди проголошення нового президента! О.Костенко, голова виборчої комісії, оголосила офіційні результати виборів (на фото зліва).
Новим президентом школи стала О.Здерка, от вона звертається до гімназистів із обіцянкою виконати свою передвиборну програму(на фото справа)

Учні вірять своєму президентові.

 11 листопада 2010р. Традиційною вже стала посвята першокласників у гімназисти.  Цього свята з нетерпінням чекають першачки, адже тепер складуть присягу і вперше виконають гімн гімназиста (на фото ведучі урочистої лінійки Н. Зеліско (5-А кл.)та І.Сумбаєв(6-Б кл.) звертаються до першокласників)

 

А  після вручення памяток гімназиста, В.Крицька (у ролі королеви знань) передає першокласникам факел знань

тепер вогник знань  запалає у кожного. Листопад 2010р. Почалися президентські  будні. Олена Здерка разом із педагогом –організатором Х.Т.Ілик  під час засідання учнівського парламенту.

Важливо не втратити довіру старшокласників і знайти спільну мову з учнями молодших класів

  24 листопада 2010 р. До Дня памяті жертв голодомору уже традиційно гімназисти виготовляють квіти незабудки, які символізують память про невинно убієнних. Ось і на фото – панно памяті, на якому кожен почепив свій символ.

 

 

Щороку вражають і намальовані гімназистами стіннівки ( на фото зліва – учнів 1-Б класу, на ній приклеєно 31 незабудку, від імені кожного учня класу; на фото справа – робота учнів 5-А класу.

2 грудня 2010р. Напередодні Дня Збройних сил України у нас – Козацькі забави для старшокласників. ( на фото команди шикуються перед змаганнями, у когось настрій спортивний, а у когось – козацький!)

                                         На святі і канат перетягували, і з автомата стріляли…

І веселі естафети організувала вчитель фізкультури Лаговська О.І. (на фото зліва), і знання історії козацтва перевірив А.П.Долівець під час вікторини, за якою учасники аж прилягли ( на фото справа команда 7-а класу у складі А.Долівця, І.Бедюка, Н.Вовка, Андрія та Ігоря Мушків і

А так народжується шкільна газета. Одним із пріоритетних напрямків позакласної роботи є шкільна журналістика. На фото зліва – юні журналісти під час випуску свіжого номера газети зліва-направо: О.Здерка, В.Крицька, М.Марчило, Х.Процик, О.Томчук, Х.Дубик.

А на фото внизу -  прес-центр разом із вчителями-наставниками

зліва-направо М.Нестерук, Ю.Муж, О.Здерка, О.П.Владичко, М.Марчило, О.Томчук, Х.Процик, І.Змарко, Х.Дубик, В.Крицька, Г.С.Тимчишин

 

 26 листопада 2010р. Команда юних журналістів стала переможцем районного туру конкурсу На фото зліва – під час конкурсу, справа – команда разом із членами журі

 

І  учасниками обласного конкурсу друкованих видань «Гостре перо», який відбувся 17 грудня (на фото команда під час конкурсу) 

А після – прогулянка містом Лева

До 1 грудня, Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, уже традиційно малюють гімназисти власні плакати і слогани, які візьмуть участь у конкурсі, організованому службою у справах дітей Сокальської РДА Зліва плакат Н.Кукурудзи, а справа – М.Рижок (уч.6-Б кл.) 

9 грудня 2010р. у гімназії районний семінар директорів з теми «Робота з обдарованими дітьми»

У семінарі взяли участь 26 директорів шкіл, завідувач районним методкабінетом Галина Гібляк, начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський

На фото внизу – учасники мобільної творчої групи вчителів-наставників секцій Наукового товариства гімназистів (справа-наліво:А.М.Матвійчук, О.М.Трошина, О.В.Галета, Н.Я.Генташ, О.Т.Виглінська, уч. 10-А кл. В.Крицька, Р.П.Кіх, Г.В.Піддубчишин 

11 грудня 2010р. Районна шоу-програма «Сокальська чарівниця»,

на якій гімназію представляла учениця 6(10)-а класу В.Крицька

(фотоколаж з конкурсу – В.Крицька на першій фото третя зліва)

 

Під час представлення Валя в образі української весни

Учасниці у вечірніх сукнях (зліва), справа – просто україночки!

Під час виконання пісні у центрі, і знову фотоколаж О.Томчук, Валіної подруги і однокласниці

 

Валентина Крицька – переможець у номінації – «Чарівність», але для нас вона просто – ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

14 грудня 2010р. учні 5-А класу разом із класним керівником М.П.Іванець запросили на Андріївські вечорниці.

Були тут і залицяння (на фото зліва Н.Бурчало і Д.Трохимчук), і  розваги (на фото справа – С.Іванець, Л.Чепіль, Р.Бойко)

 

 

 

Разом співали, ворожили, хлопців чарували, а ті збитки робили

 

а згодом – спільне фото на згадку

19 грудня до усіх приходить святий Миколай. Театралізоване дійство підготували учні 1-Б класу разом із класним керівником С.О.Михайловою

А під час дійства учасники і глядачі ще й у різних конкурсах позмагалися, як от виготовлення сніжинок без використання ножиць(на фото зліва, почитали свої листи до святого Миколая (на фото справа)

У грудневі дні стали гімназисти учасниками акції «Стань помічником святого Миколая» і організували приємні сюрпризи для своїх шкільних друзів

В образі святого Миколая завітав на робочу лінійку І.Сумбаєв. 

Активісти унівського парламенту придбали подарунки, які і вручив Ігор від імені учнів (на фото внизу пакуночки отримали брати Богдан і Роман Кліщі

 

 

25 грудня 2010 року виповнюється 165 років з часу написання Шевченком «Заповіту».  Про цю подію на робочій лінійці розповіла Діана Трохимчук, учениця 5-А класу (на фото зліва)

 

а от її однокласники випустили тематичну стіннівку, в основі якої – малюнок Марії Фенчин, який став переможцем районного конкурсу «Обєднайтеся ж , брати мої» ( на фото справа)

 

На районному конкурсі «Різдвяні канікули»-2010 хоровий колектив став переможцем

 

 

А згодом завітав на засідання педагогічної ради, щоб привітати вчителів із Різдвом і разом заколядувати

29 грудня несподіваними учасниками педради стали і випускники. Учні 7-Б класу під керівництвом класного керівника Васьків О.О. і заколядували, і повіншували,

 

ще й засіяли …  цукерками (на фото справа– засіває Н.Дубик, зліва– колядує спільно шкільна родина)  

а цукерки від директора таки найсолодші!

Цікаво і весело було під час новорічних свят на порозі 2011 р.

1-А клас на фото

 

 

2-А (на фото зліва) і 2-Б (на фото справа) запросили у дивовижну новорічну казку

 

 

А от треті класи готували сучасну казку і розважалися під час організованих конкурсів і забав

На фото зліва учні 3-Б класу, а справа – учні 3-А класу під час організації новорічних розваг.

 

29 грудня весело було і під час новорічного вечора для старшокласників На фото сучасні снігуроньки А.Мушко(зліва) і В.Піддубчишин (справа)

 

 А от у 6-А хлопці навіть на коліна стали (Ю.Круглій перед Г.Товарянською)

перед Г.Товарянською) Від імені 5-А усіх присутніх вітали М.Шпатух, С.Іванець, Н.Зеліско і Р.Бойко (на фото зліва), справа внизу – знову 7-Б але вже в іншому амплуа…

 

 

 

                                                           А серед безлічі новорічних                     

                                                          стіннівок, випущених кожним           

                                                         класом, і спільний українсько- 

                                                         американський  новорічний     

                                                         плакат, який підготували учні 6-А 

                                                          класу спільно із волонтеркою з США, яка напередодні нового року приїхала до нас для співпраці!

 

 

 

 

 

 

 

^

Заступник директора
Сокальської гімназії

освіта

В неділю 12 грудня, в приміщенні диско-клубу ”Вікторія” відбувся II етап VIII чемпіонату Сокальського району з гри  ”Що? Де? Коли?”.  В змаганнях взяли участь  15 команд, які представляли міста Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, смт Жвирка та село  Новий Витків.


Варто зазначити, що другий етап з точки зору інтриги вдався. Хоча після першого туру чотириразовий чемпіон Сокальського району - команда “1715” ( капітан - Тарас Малюх), випередила найближчого переслідувача аж на 4 правильних відповіді і здавалося, що вже ніщо не завадить їй довести гру до перемоги.


В другому турі команда “1715” взяла 9 запитань і третій(заключний) тур ніби-то мав стати для неї легкою прогулянкою, проте команда  ”Деміурги” (капітан - Микола Сідельник), зробила в другому турі те, що ще ніколи не вдавалося жодній з команд за 8 років-дала правильні відповіді на всі 12 запитань, скоротивши відрив від ”1715” лише до однієї правильної відповіді. На куражі ”Деміурги” виграли і третій тур, здобувши в результаті непросту перемогу на цьому етапі-підтвердивши свої чемпіонські амбіції.


Боротьба за “бронзу” теж була дуже гаряча: команди які посіли місця з третього по шосте дали по 17 правильних відповідей, в результаті їх розділили - рейтинг(показник складності запитань) та сума місць в турах. Найбільше пощастило команді з Червонограда - ”Новий формат” (капітан - Тетяна Дуброва), яка вперше для себе ввійшла до чільної трійки.


Після двох етапів в чемпіонаті лідирує команда ”1715”, яка набрала 16 залікових балів, лише на 1 бал від них відстають ”Деміурги”. Замикає трійку призерів переможець першого етапу-команда педагогів Сокальської ССЗШ №3- ”Любисток” ( капітан - Володимир Павлюк), яка має на своєму рахунку 11 балів. Проте щільність в таблиці неймовірна, оскільки команду, яка посідає третє місце відділяє від зони вильоту лише 5 балів. До речі досить несподівано в цій неприємній зоні опинилися діючі переможці чемпіонату  Сокальського району - ”Чемпіони”. Отже, зважаючи на щільність результатів можна сказати, що до кінця сезону, а це ще цілих три етапи нас чекає неймовірно інтригуючи боротьба.


Організаторами II-го етапу VІII-го  чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”  виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах  молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.


Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань-диско-клубу “Вікторія”, інтернет-мережі “BestLink”, системам супутникового стеження TransControl, фірмі “Ніка, піццерії “Фігаро, працівникам диско-клубу “Вікторія”, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини ТРК “Сокаль” , інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина”, часопису “Голос з-над Бугу” .


Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості-Володимир Войтюк.^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:04, 21 липня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464