** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::14.12.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    14 грудень 2015 року

Пошук в новинах   

анонс

У м. Сокаль відбудеться інформаційний семінар
У м. Сокаль відбудеться інформаційний семінар

У м. Сокаль відбудеться інформаційний семінар

13 грудня 2015 року в Народному домі м. Сокаль о 13.30 год. відбудеться громадський інформаційний семінар «ОСББ – ефективний шлях покращення умов проживання мешканців багатоповерхівок м. Сокаль» за сприяння Сокальської міської ради. Модератор семінару: Наталія Конічик (депутат міської ради від ПП «УКРОП»).

^

Голос з-над Бугу

Газета
"Голос з-над Бугу"

анонс :: центр

В неділю Народному домі с. Забужжя відбудеться  духовний  концерт тріо священиків
В неділю Народному домі с. Забужжя відбудеться духовний концерт тріо священиків "Новий час"

В неділю 13.12.215р в Народному домі с. Забужжя відбудеться  духовний  концерт тріо священиків "Новий час".  Концерт розпочнеться о 17 год.

Гурт священиків «Новий час» – це творчий колектив священиків Сокальсько-Жовківської єпархії (о. Роман Назаркевич, керівник, о.Мирослав Ковальчук, о.Тарас Когут). У жанрі сучасної духовно-патріотичної пісні працюють з 2004 року.
 Учасники колективу, виконуючи водночас священичий обов’язок на своїх парафіях, несуть Боже слово до людей ще й за допомогою концертів. Вони виступали у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях, у Києві, на Волині. Вітала їх і Польща, Італія... «Новий час» став постійним учасником фестивалів духовно-патріотичної пісні. Найбільше колектив виступав у селах Західної України. Усього виступів було 353.

^

Адміністратор
-

суспільство

В Сокалі відбувся перегляд документального фільму
В Сокалі відбувся перегляд документального фільму "Українська революція"

В Сокалі відбувся перегляд документального фільму "Українська революція"

У Народному домі Сокаля 13 грудня відбулася цікава зустріч з морським офіцером, капітаном II рангу запасу ВМС ЗС України, громадським діячем, журналістом, актором, режисером (брав участь у створенні документальних фільмів «Тризуб Нептуна», «Українська революція» та інші) Тимуром БАРОТОВИМ. Під час російської агресії на сході України він – командир роти в батальйоні «Айдар».

Як військовий журналіст, проходив службу у телерадіокомпанії «Бриз» Міністерства оборони України в Севастополі. Тісні зв”язки підтримували з ТРК «Сокаль». Свого колегу представив глядачам голова районної ради Микола Пасько, донедавна – генеральний директор ТРК «Сокаль».. У свою чергу Т. Баротов поділився спогадами про службу, війну, працю над документальними фільмами, а також представив своїх друзів – Миколу Мазикіна та Ярослава Керичинського. Присутнім продемонстрували док фільм «Українська революція». Більш детально – у друкованому виданні.

~2~

^

Газета
"Голос з-над Бугу"

релігія

Катедральний храм у Сокалі є відпустовим місцем Ювілею Божого милосердя
Катедральний храм у Сокалі є відпустовим місцем Ювілею Божого милосердя

Катедральний храм у Сокалі є відпустовим місцем Ювілею Божого милосердя

Про це у Декреті оголосив єпархіальний єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Колтун, який 13 грудня 2015 року звершив Чин відкриття Ювілейного року Божого милосердя у Сокалі.

Обряд відкриття Ювілейного року виглядав так: перед початком богослужіння усі вийшли із храму свв. апп. Петра і Павла. Сформувалася процесія. Спочатку несли хрест, за ним – ікону Ювілейного року, а після неї – ікону Богородиці «Милосердя двері»; далі хоругви, за якими йшли священики, архиєрей, співці і всі вірні. Процесія обійшла храм довкола один раз. Відтак розпочався Молебен і після молитви архиєрей хрестом відкрив центральні двері храму, так як на Великдень. Співаючи «Бог – Господь, і явився нам; благословен, хто йде в ім’я Господнє» усі присутні зайшли в храм.Опісля вірні вислухали Євангеліє із закликом: «Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» (пор. Лк. 6. 31-36). Далі спільна молитва продовжилася у Святій Літургії, під час якої вірні чисельно приступили до Святого Причастя.

Пояснюючи про вибір храму свв. апп. Петра і Павла для отримання ласк Божого милосердя, єпископ Михаїл зазначив: «Папа Франциск сказав єпископам: назначіть храми у своїх єпархія, які будуть наповнені таким же благословенням як і в папських базиліках. Колись треба було їхати до Риму, а теперішній Папа зробив виняток, бо Ювілей переніс до нашого храму. Тепер ми маємо можливість родинами, громадами звершувати паломництва до Катедри нашої єпархії, щоб отримати повний Відпуст. Тому двері цього храму мають бути відкритими до тих, які захочуть приходити, щоб могли відчути Боже милосердя не тільки в стінах храму, але й від парафіян. Це Боже милосердя наповнює наш храм і умовами для цього відпусту є Сповідь, Причастя, молитва «Вірую» та молитва «Отче Наш і Богородиці Діво» в наміренні Святішого Отця Папи Римського».

Архиєрей не оминув тих, які є хворими. Для них священики будуть нести ювілейні іконки, «щоб могли молитися вдома, приступили до Сповіді і Святого Причастя». Єпископ закликав усіх скористати з нагоди Ювілейного року і зачерпнути ласки Божого милосердя для себе, а також поділитися ним із ближніми.

Прес-служба єпархії

Довідка

Відпуст – це прощення перед Богом дочасної кари за гріхи, провина яких уже стерта. Прощення гріха і відновлення спілкування з Богом веде за собою відпущення вічної кари за гріх. Але дочасні кари за гріх залишаються. Тому Церква дає нагоду за допомогою відпустів позбавитись дочасних кар за наші гріхи.

^

Сокальсько-Жовківська єпархія

Сокальсько-Жовківська єпархія
Прес-служба

Відео від "Сокаль і Сокальщини"

Сокаль і Сокальщина :: Народний депутат України Олег Мусій

Народний депутат України Олег Мусій звітує перед своїми виборцями про рік своєї роботи у Верховній Раді 14 грудня 2015 року

 

^

Адміністратор
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:16, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567