** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.02.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 лютий 2006 року

Пошук в новинах   

політика

Сокальська міська ТВК у вівторок зареєструвала 3 кандидатів на посаду міського голови Сокаля та 13 списків партій і блоків кандидатів в депутати місьради. Про це нас повідомив голова ТВК Сергій Порташ. Так серед кандидатів на крісло мера - Віктор Баланюк від БЮТ, від блоку партій “НУ” - Петро Савчуко, від блоку Костенка і Плюща – Петро Жируха. Зареєстровано 5 списків блоків: Литвина, опозиційного блоку “Не так”, БЮТ, “НУ” та Костенка-Плюща, 8 списків партій, які беруть участь у виборчих перегонах до міської ради: ГП “Пора”, ДемПУ, ПППУ, партії “Відродження”, ПРП, “Віче”, СПУ та партії регіонів.

Також подавала документи Українська національна асамблея, проте комісія не зареєструвала її список через недостатню кількість підписів виборців у підписних листах на підтримку партії. За словами Сергія Порташа у встановленому порядку ця політична сила може повторно вийти на ТВК з проханням реєстрації списків. І це вона може зробити протягом 5 днів – фактично до дати за 35 днів до початку виборів.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

В 2005 році до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ подали декларацію про доходи 717 громадян. Про це нас повідомила начальник районного відділення Надія Кулинич. За її словами, серед цих осіб лише 25 громадян були зобов’язані подавати декларацію та 692 особи – громадяни, які подавали її для реалізації права на податковий кредит. Це право надає Закон України “Про податок фізичних осіб”, за умови подання декларації до 1 квітня 2006 року. Які ж результати минулорічного декларування та хто зобов’язаний подавати даний документ в податкову? З цими питаннями звертаємось до Надії Кулинич:( послухати - 126,0Kb)


Ви згадували про податковий кредит, отже в законодавстві зберігалось право подавати декларації тим громадянам, чиї діти навчаються на платній основі? Надія Кулинич далі: ( послухати - 90,7Kb)

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:54, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464