** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.02.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 лютий 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство

14 лютого голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина спільно з Ванівським сільським головою Галиною Пагулою оглянули стан реконструкції незавершеного будівництвом медпункту, бібліотеки, народного дому під навчально-виховний комплекс школу-сад в с. Глухів.

На реконструкцію даного об"єкту вже освоєно близько 1 млн. 200 тис. грн. бюджетних коштів. Необхідно ще 210 тис. грн. для запуску насосного устаткування по закачуванню води та очистки каналізації, а також на благоустрій території. Відкриття НВК заплановане на березень цього року.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Голові Сокальськоїміської Ради
п.Зарічному Б.С.
Копія :
Голові Сокальської райдержадміністрації
п.Мисак М.І.
Головному редактору газети «Голос з-над Бугу»
п.Сорочук В.В.
директору Сокальського ЖКГ
п.Леськіву Б.В.
начальнику Сокальського РЕМ
п. Милик З.С.


ЗВЕРНЕННЯ
В СОКАЛЬСЬКУ МІСЬКУ РАДУ
МЕШКАНЦІВ ВУЛИЦІ С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ,
О.КОШОВОГО, Я.МУДРОГО

Ми, мешканці вулиці С.Крушельницької, О.Кошового, Я.Мудрого в м.Сокалі просимо Вас – Голову міської ради міста Сокаль – Зарічного Богдана Степановича, депутатський корпус Сокальської міської ради та комунальні підприємства, які належать громаді Сокаля, допомоги у вирішенні невідкладних проблем, які викладені нижче в зверненні.

1. Першою і найбільшою проблемою для нас останнім часом є часті паводки, які відбуваються вже на протязі останніх декількох років. У зв’язку з постійним відкладенням проблеми щодо очищення меліораційних ровів, рівень паводкових вод щороку збільшується, як і збільшуються матеріальні збитки як окремим мешканцям, що проживають на даних вулицях, так і громаді міста в цілому.
Під час великих дощів паводкові води виходять за межі меліораційних каналів, затоплюють подвір’я мешканців, перешкоджають руху транспорту на тривалий термін (поблизу знаходиться поліклініка), а також блокують пішохідний перехід від вул.Є.Петрушевича до вул.Українська (біля панчішної фабрики). Паводки в даному регіоні відзначаються своєю особливістю – води стікають з гори поблизу об’їздної та приносять з собою глиняні відкладення. Коли вода відступає, на місці залишається великий шар глини, бруду. Тривалий час проблеми з паводковими водами не було. Але неочистка ровів, зменшення їхньої пропускної здатності, знищення рову біля вул.Я.Мудрого (там ведеться садівництво), блокування рову на вул.Є.Петрушевича призвело до щорічного погіршення даної проблеми.
Тому ми, мешканці м.Сокаля, просимо вирішити дану проблему до кінця весни 2011 року.

2. Для контролю за дією органів місцевого самоуправління – Сокальською міською радою, виконавчим комітетом Сокальської міської ради – просимо створити можливість перегляду всіх рішень Сокальської міської ради, виконавчого комітету Сокальської міської ради, відображати присутність чи відстуність кожного депутата на сесії, його голосування за всі рішення, винесенні на сесію Сокальської міської ради, участь депутатів у відповідних комісіях. В даному випадку мешканці Сокаля могли б слідкувати за діями не тільки Голови міської ради, але і кожного депутата. Також просимо відображати рішення всіх профільних комісій Сокальської міської ради. З метою економії коштів громади міста для втілення даного проекту пропонуємо створити відповідний інтернет-портал, систематично наповнювати та підтримувати його, відображати вищевказану інформацію.
Вважаємо, що відображення всіх рішень Сокальської міської ради, виконавчого комітету Сокальської міської ради започаткувало б в Україні хорошу традицію у спілкуванні влади з виборцями, забезпечило б контроль над виконанням всіх рішень, дозволило б мешканцям брати участь у реформуванні міста та внесенні своїх пропозицій щодо керування містом.

3. Багато мешканців користуються внутрішнім автобусним сполученням в м.Сокалі – маршрутними автобусами, які курсують від поліклініки до центру міста та Сокальського РЕМ. Тому просимо вас прийняти відповідне рішення та встановити і обладнати автобусну зупинку навпроти вулиць С.Крушельницької, Є.Петрушевича по вул.В.Чорновола, з обох сторін. Для багатьох мешканців мікрорайону це буде дуже зручним, а особливо для людей похилого віку, дітей, які користуються маршрутками, добираючись до школи та назад додому.
Просимо також звернути увагу на те, що окремі автобуси не призначені для перевезення людей, дуже незручні та знаходяться в сумнівному технічному стані.

4. Однією з проблем є ямковий ремонт вулиць С.Крушельницької, О.Кошового, Є.Петрушевича, Я.Мудрого, а в окремих місцях – капітальний ремонт (значні порушення структури дорожнього покриття були спричинені паводками останніх років). Особливу увагу хочемо звернути на вулицю, яка веде від поліклініки до вул.Є.Петрушевича, перетинаючи вул. О.Кошового, С.Крушельницької. Багато відвідувачів, працівників поліклініки, мешканців мікрорайону перетинають дану вуличку щодня. Значні пошкодження дорожнього покриття роблять рух по даній вулиці незручним, що в деяких випадках може призвести до травми (особливо важко людям похилого віку). Дуже незручно користуватися цією вуличкою вночі, коли освітлення відсутнє.
На вулиці С.Крушельницької не проходив ямковий ремонт від часу покладення асфальту. Силами окремих мешканців деякі пошкодження покриття були ліквідовані. Все ж таки просимо здійснити поточний ямковий ремонт з метою збереження коштів громади Сокаля в подальшому на капітальний ремонт.

5. Останнім часом ситуація з освітленням вулиць в нашому мікрорайоні була покращена, але, на жаль, не вирішена остаточно. Освітлення не вмикається вчасно після настання темряви, а деколи не вмикається і взагалі. Незважаючи на вже не нові технології у вигляді датчику освітленості, який б міг вмикати освітлення тоді, коли це насправді необхідно, освітлення вмикається в незручний для цього час. На додаток, не всюди використовуються енергозберігаючі лампи, які дозволяють економити кошти громаді Сокаля. А також на багатьох стовпах лампи взагалі відстуні, або вийшли з ладу. Вкручення лампочки – ціла процедура. Потрібно зателефонувати диспечеру в ЖЕК і можливо працівники колись приїдуть. А коли навіть приїжджають, то на зауваження, що ліхтар ще там не працює, можуть, в кращому випадку, не звернути на тебе уваги, інколи надають відповідь про багато дротів на стовпах і неможливість дістатися до ліхтаря.

6. Звертаємо вашу увагу на проблему з викидом побутових відходів. Просимо збільшити кількість сміттєзбірників по вул.Я.Мудрого (біля об’зної) та біля панчішної фабрики. Загородити дані місця. Просимо вчасно здійснювати вивіз сміття. Вносимо свою пропозицію щодо створення послуги по вивезенні органічного та будівельного сміття КП «Сокальжитлокомунсервіс» від приватної садиби. При створенні послуги необхідно врахувати її невелику ціну (при виклику одного абонента, наприклад, здійснити вивіз сміття з сміттєзбірників, або здійснювати вивіз сміття на виклик одночасно декільком клієнтам), наявність вантажників та швидку реакцію на виклик. При наданні такої послуги та створенні відповідних штрафів про викиди такого типу сміття в сміттєзбірники та навколо них, можливо врешті можна буде побачити чисті території біля сміттєзбірників.

7. Наступною проблемою є дуже неякісне надання послуг Сокальським РЕМ. Багато електроприладів виходять з ладу під час грози, аварійних виключень електроенергії. Розуміємо, що відшкодування збитків не знаходиться в компетенції Сокальскої міської ради. А тому просимо допомогти нам у вирішенні даної проблеми шляхом співпраці з Сокальським РЕМ.
Реакція аварійних служб Сокальського РЕМ на виклики є дуже повільною та безвідповідальною. В деяких аварійних ситуаціях здійснюється вимкнення електроенергії відразу на обох вулицях С.Крушельницької та О.Кошового, хоча на інших - подача електроенергії відбувається безперебійно. Також насторожує і той факт, що чотири вулиці мікрорайону - С.Крушельницької, О.Кошового, Я.Мудрого, Є.Петрушевича – живляться від одного трансформатора, який дуже часто виходить з ладу. Просимо Вас допомоги у вирішенні даної проблеми, розмежувати подачу електроенергії по вул.С.Крушельницької та О.Кошового. Щодо останніх проблем - наприклад, в кінці жовтня 2010 року коливання напруги в мережі було в межах від 160 до 260 Вольт, що призвело до пошкодження електроприладів. Незважаючи на попередження про аварійну обстановку (багато мешканців вул.С.Крушельницької зверталося з даною проблемою в аварійну службу Сокальського РЕМ), налагодили подачу електроенергії в звичайному режимі лише після 5-ти днів!
Звертаємо вашу увагу і на такий факт – після значних паводків відбувається відключення електроенергії у цілому мікрорайоні біля поліклініки, а також у самій лікарні.

8. Невирішеною проблемою є погана якість телефонних ліній зв’язку від ВАТ «Укртелеком». Дуже багато мешканців мають підключення до телефонних ліній через блокіратор, а в окремих жителів мікрорайону телефону немає взагалі. Декілька років назад група мешканців вул.С.Крушельницької зверталася з проблемою неякісного зв’язку до ЦТП №19 ВАТ «Укртелеком». Було замінено лише комутаційну скриньку, що не вирішило інших проблем, вказаних вище. За нову лінію зв`язку мешканці повинні оплатити самостійно, тим більше, що проведення нових комунікацій дозволено тільки під землею (звичайно, не всі дотримуються цього правила – лише ВАТ «Укртелеком»), що робить підведення ще більш коштовним і віддаленим. Тому просимо допомогти нам у вирішенні даної проблеми шляхом підведення нової лінії зв`язку до вул.С.Крушельницької за рахунок коштів бюджету міста або ЦТП №19 ВАТ «Укртелеком».

Окремі мешканці звернули увагу на наступні проблеми :
- незважаючи на оплату за провідникове радіо, послуги надаються на дуже низькому рівні, в окремих випадках не надаються взагалі;
- через відсутність сміттєзбірників у мікрорайоні біля с.Поториця, мешканці даного регіону Сокаля змушені дуже часто викидати відходи по вул.Я.Мудрого (не використовуючи при цьому сміттєзбірники, які для цього і є призначені);
- окремими мешканцями вул.Я.Мудрого, О.Кошового проводилися невдалі спроби щодо підключення до мережі з водовідведення. В даному напрямку були здійснені певні кроки, в тому числі фінансові, щодо проектування мережі. Але місцева влада не змогла забезпечити просування даного проекту до кінця;
- мешканцями вул.С.Крушельницької, О.Кошового, Я.Мудрого було зареєстровано Заяву від 30.03.2006р. за № 19 в Сокальській міській раді про паводки, на яку міська та районна влада жодним чином не відреагувала.

Ми, мешканці С.Крушельницької, О.Кошового, Я.Мудрого розуміємо, що проблем у місті Сокалі є дуже багато і потрібно немало коштів та часу для їх вирішення. Тому просимо в першу чергу звернути увагу і допомогти вирішити ті проблеми, які в подальшому можуть призвести до значних збитків, в окремих випадках і до втрати здоров`я. Першочерговим вважаємо виконання перших трьох пунктів звернення, але просимо і допомоги у  вирішенні решти проблем.
Ми, мешканці вул. С.Крушельницької, О.Кошового, Я.Мудрого підтримуємо дане звернення і будемо зідйснювати контроль над його виконанням.

Невід’ємною частиною даного звернення є додатки :
- підписи мешканців про підтримку звернення до Сокальської міської ради;
- копія листа до Сокальської міської ради про паводки;
- про підтримку звернення;

Звернення підтримали 93 осіб, в тому числі:
-    мешканці вулиці С.Крушельницької, Я.Мудрого, О.Кошового, Є.Петрушевича;
-    відвідувачі та працівники Центральної районної лікарні;
-    редакція газети «Голос з-над Бугу»;
-    Сокальська районна організація «Союз українок»;
-    фракція партії ВО «Батьківщина» у Сокальській міській раді.звернення сформував :
Гавришко Андрій
вул.С.Крушельницької 57,б
тел. 097-4678689


^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:11, 22 січня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464