** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.04.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 квітень 2010 року

Пошук в новинах   

економіка

У суботу, 10 квітня, на базі Сокальської загальноосвітньої школи №4-ліцей відбулися районні змагання  "Мама, тато, я - спортивна сім’я" серед учнів Сокальського округу,  в яких взяли участь представники Сокальських шкіл, зокрема, НВК ЗШ 1 ступеня – дитячий садок, ЗШ 1-3 ст – №2 ліцей і №4-ліцей та Жвирківська  школа 1-3 ступенів. Змагання проходили окремо, серед сімей хлопчиків та дівчаток.

Так, в напруженій та цікавій боротьбі перемогу серед сімей з хлопчиками здобули  сім’я Андрія Ковальчука, школа-ліцей №4, друге місце посіли сім’я Вадима Костюка, школа-сад, та третє місце зайняв Богдан Збожнюк, школа-ліцей №4.

Серед дівчаток призові місця розподілилися таким чином:  Анастасія Лисак з сім’єю посіла 1 місце, школа-сад, друге місце зайняла Марта Арехта також зі школи-сад і останнє місце між собою поділили Софія Хаврона зі Жвирки та  Дарина Тріска з школи-ліцей №4.

Організатори постаралися у проведенні різних естафет, отож, їх було 7, серед яких: передача естафети палиці, стрибки з місця, баскетбольна естафета, влучно в ціль, перенести вантаж, причепи вагон та остання 7 естафета  садіння картоплі.

Зазначимо, усі переможці були нагородженні медалями та грамотами відділом у справах молоді та спорту Сокальської РДА.
Отож, як зазначила інструктор ФСК «Сокаль» Мар’яна Копейка усі переможці, які посіли  1-е та 2-е місця братимуть участь в обласних змаганнях "Мама, тато, я - спортивна сім’я", які проходитимуть також на базі Сокальської загальноосвітньої школи №4-ліцей, у суботу, 17 квітня, початок о 13.00год     

Наталя Новацька

Кореспондент - ТРК "Сокаль"

   

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

економіка

 

Сокальська Агенція регіонального розвитку та Сокальський районний центр зайнятості провели тренінг для безробітних на тему: «Психологічні аспекти працевлаштування».

  У тренінгу прийняли участь 28 безробітних, більшість з них були жителі сільської місцевості та молоді особи.  Тема тренінгу включала декілька блоків: самонастроювання, самопрезентації, управління і подолання хвилювання, основи вербального та невербального спілкування, самооцінка,формування  або коригування власного ділового іміджу, співбесіда, резюме.Тренери Сокальської АРР   спільно із учасниками провели рольові  ігри,  за допомогою яких  безробітні на  практиці спробували пройти співбесіду,  зробити самопрезентацію, оцінити свої слабкі  та сильні сторони. Також учасники пройшли тести на комунікабельність, рішучість, самоконтроль, творчий потенціал, які допомогли кожному проаналізувати власні можливості й краще пізнати себе та свій характер.

Безробітні  отримали інформацію від представників Сокальського ЦЗ та Кадрового відділу Сокальської АРР ,  про потреби в робочій силі на  підприємствах  Сокальщини.

Тренінг пройшов у теплій дружній атмосфері. Запрошені були задоволені тим, що взяли участь у заході й одержали очікувані результати.

 

 

 

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:03, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567