** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.04.2021

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 квітень 2021 року

Пошук в новинах   

влада

Виконавчий комітет Сокальської міської ради оголошує конкурс на призначення управителя багатоквартирного будинку.

Конкурсна документація
1.Організатором конкурсу виступає виконавчий комітет Сокальської міської ради, який розташований за адресою м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 44.
2.Контактна особа, яка здійснює зв`язок з учасниками конкурсу: спеціаліст першої категорії відділу ЖКГ, комунального майна, транспорту та благоустрою Сокальської міської ради Львівської області - Луців Любов Василівна, тел. 0986003903.
3. Критерії оцінки:
— ціна послуги – до 35 балів;
— рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою – до 15 балів;
— наявність персоналу,що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід ( з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) – до 15 балів;
— фінансова спроможність учасника конкурсу – до 15 балів;
— наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово — комунального господарства – до 20 балів.
За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу(нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.
  Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.
У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 35 балів.

4. Вимоги до конкурсних пропозицій:
1. Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:
- фізичні особи-підприємці — прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
- юридичні особи — повне найменування, код за ЄДРПОУ.
2. До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер» (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя – юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер» (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя – фізичної особи – підприємця).
3. Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.
У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.
Конкурсна пропозиція подається особисто, або через уповноважену належним чином особу, чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.
Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною
документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).
5. Огляд об’єктів конкурсу та надання доступу до них буде проводитись 12.05.2021 року.
6. Обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових території та про невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі: станом на 01.04.2021 року становить 514,979 тис. грн..
7.Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій до 10.00 год. 17.05.2021 року.
8. Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями буде проводитись о 10.00 год. 18.05.2021 року за адресою м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 44

^

Міська рада
Сокальська міська рада

влада

Львівська облрада виділила кошти на три об’єкти Сокальської ТГ
Львівська облрада виділила кошти на три об’єкти Сокальської ТГ

Львівська облрада виділила кошти на три об’єкти Сокальської ТГ по Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021-2023 роки

Вчора відбулася сесія Львівської обласної ради, на якій розглянули чимало важливих питань.  Зокрема, депутати розподілили кошти по Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021-2023 роки.
Сокальська міська рада, за сприяння депутата Львівської обласної ради від Сокальщини Олега Фенчина, отримала кошти на три об’єкти. Зокрема, в межах цієї Програми буде проведена реконструкція скверу із встановленням пам’ятника по вшануванню Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО в сквері Небесної Сотні по вул. Шептицького у Сокалі. На це передбачено 765 тис. грн. з обласного бюджету. Минулого року Сокальська міська рада виготовила проєктно-кошторисну документацію на цей пам’ятник, цьогоріч його буде встановлено поблизу міського фонтану.
Також буде виготовлена проєктно-кошторисна документація комплексної реставрації палацу Урбанських у Тартакові,  для цього також необхідне співфінансування з міської ради – 300 тис. грн. Розпорядником коштів буде Департамент містобудування та архітектури Львівської облдержадміністрації.
Третій об’єкт – це капітальний ремонт покрівлі Стенятинської  школи.
Всі три об’єкти – важливі для нашої громади, очікуємо якнайшвидшого виконання робіт.

^

Міська рада
Сокальська міська рада

суспільство

ТРИ АРТСНАРЯДИ ЗА ОДНУ ДОБУ. НА СОКАЛЬЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИЯВЛЯТИ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ ЧАСІВ ІІ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
ТРИ АРТСНАРЯДИ ЗА ОДНУ ДОБУ. НА СОКАЛЬЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИЯВЛЯТИ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ ЧАСІВ ІІ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

ТРИ АРТСНАРЯДИ ЗА ОДНУ ДОБУ. НА СОКАЛЬЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИЯВЛЯТИ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ ЧАСІВ ІІ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

У Червоноградському районі впродовж доби 13 квітня вилучено та знищено 3 вибухонебезпечних предмети часів ІІ Світової війни.
13 квітня піротехнічна група 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучила та знищила встановленим порядком 3 боєприпаси часів ІІ Світової війни:
45 мм артилерійський снаряд, який був виявлений під час земляних робіт в полі в м. Сокаль (Сокальська МТГ) на вул. Шевченка, Червоноградського району;
75 мм артснаряд, виявлений в с. Тудорковачі (Сокальська МТГ) Червоноградського району під час ремонтних робіт місцевої дороги;
76 мм артилерійський снаряд, що був виявлений в с. Ульвівок (Сокальська МТГ) Червоноградського району під час прогулянки парком.
Боєприпас знаходився на відстані 1 м від Народного дому та 20 м від сільської дороги.
Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку до службу порятунку “101”.
Категорично забороняється:
• брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати ВНП;
• переносити або перекатувати з місця на місце;
• кидати їх в вогнище або розводити над ними полум’я;
• збирати та здавати їх як металобрухт.
Джерело – Головне управління ДСНС України у Львівській області

^

smartnews

дописувач_
.

суспільство

міні-музей писанок  в селі Спасів.
міні-музей писанок в селі Спасів.

ГОРДИМОСЯ НАШИМИ КРАЯНАМИ!

Справжній “писанковий рай” зробили працівники дитсадочка  в селі Спасів. У приміщенні дитячого садочку  відкрили міні-музей писанок, в ньому представлені писанки різних технік виконання. Це традиційні писанки з воскомим розписом, крашанки, мотанки, круп’янки. Музей працює з 2016 року, щороку перед Великоднем вихователі дитсадочка проводять пізнавально-навчальні заняття для дошкільнят і знайомлять з українськими традиціями, разом з дошкільнятами виготовляють писанки з курячих, страусиних яєць, поповнюють міні-музей новими писанками. Нині тут налічується більше 300 писанок, керує міні-музеєм завідувач Спасівським дитячим дошкільним закладом Лариса Ковальчук. Пишаємося такими талановитими вихователями, нашими краянами,  які примножують і передають з покоління в покоління українські традиції.

^

Міська рада
Сокальська міська рада

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:49, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567