** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.06.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 червень 2005 року

Пошук в новинах   

політика

Нарада з керівниками комунальних підприємств Сокаля відбулась у середу в міській раді. Комунальники, в черговий раз, прозвітували про виконані роботи, і наразі, всі підприємства працюють у звичному робочому режимі.
На нарді також були присутні представники Сокальського центру електрозв’язку. Перед ними стоїть завдання привести в порядок дороги на території міста, а саме ті частини, де проводились роботи по прокладанню цифрового зв’язку. Представники ЦЕЗ запевнили, що на протязі 10 днів, дороги та тротуари будуть відремонтовані. Також на цій нараді було створено комісію по заяві мешканців, що проживають по вулиці Лесі Українки. Вони скаржаться, що по дорозі, яка прилягає до вищезгаданої вулиці, їздять вантажівки з бетонним розчином ТзОВ “Західрембудсервіс”, в результаті чого вулиця забруднюється. Тож в п’ятницю, 17 червня, комісія працюватиме на місці, і дасть відповідь мешканцям вулиці, чи правильно чи неправильно експлуатується прилегла дорога.Також у середу в міській раді відбулось засідання комісії по встановленню індивідуального опалення. В ході роботи були розглянуті заяви сокальчан, мешканців багатоповерхівок, які хочуть перейти на автономне опалення. На сьогоднішні день дозволи видаються згідно затверджених норм.
Нагадаємо, що встановлювати індивідуальне опалення можна в житлових квартирах, розташованих на останньому поверсі 5-ти поверхових будинків, та в будинках, де є димові канали. Встановити індивідуальне опалення зможуть мешканці тих будинків, де відключення від системи центрального опалення не більше 20% від загального теплового навантаження і не більше 2-ох квартир по стояку.

служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

 16 червня в програмі “Діалоги з владою” відбулась розмова з міським головою Сокаля Петром Савчуком. Розмова була досить конструктивною, охопила фактично усі галузі життя нашого міста. Петро Миколайович значну кількість часу відповідав на питання слухачів. Вони, зокрема стосувались стану доріг, прибирання вулиць, утримання парку, пляжу та цвинтаря. Окреслив міський голова і коло проблемних питань, щодо комунального господарства.Під час розмови ми зачепили тему співпраці міської влади з бізнесом, громадськими організаціями міста, зокрема співучасті в проекті громади Сокаля “Добробут кожної людини – запорука демократії”. Надходили від слухачів проблемні питання, мешканці міста також дякували меру за зроблену роботу.В свою чергу міський голова Сокаля подякував усім за участь в програмі та пообіцяв по можливості вирішувати усі проблеми, а також утримувати місто в хорошому стані.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:35, 31 липня 2021 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464