** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.06.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 червень 2009 року

Пошук в новинах   

суспільство

13 червня у м.Угнові Сокальського району відбулися урочисті заходи в рамках Угоди про співпрацю між м.Угновом та гміною Ульгівок (Томашівського повіту, РП). У 1947 році багато унівців були виселені, більшість опинилася на території Польщі. Проте вони та їх нащадки завжди відвідують рідне місто на День святого Антонія. Цього року гості з Польщі пройшли через спеціально влаштований піший перехід на правому березі р.Солокія, там де колись починалося місто, біля вікового млина, будівля якого і досі привертає увагу гостей Сокальщини. Польську делегацію очолював староста Томашівський Ян Ковальчик. До її складу увійшли священослужителі, керівники гміни Ульгівок, громада с.Деніска.


Свято розпочалося урочистим Богослужінням в місцевому костелі. Далі відбулася святкова програма, організована працівниками Народного дому та викладачами й вихованцями місцевого професійного училища №77.


Від імені влади району учасників заходу привітав заступник голови Сокальської райдержадміністрації С.Крут. Гості відвідали краєзнавчий музей, де оглянули старовинні експонати. Зокрема, угнівське взуття, яке вважалося найкращим в Галичині. Сам Іван Франко бував в Угнові і називав місто Назаретом галицької інтелігенції. Міщани від покоління до покоління передають газету "Свобода" за 1900 рік, де опублікована стаття І.Франка "Домашній промисел в Угнові".


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:49, 16 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567