** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

влада

15 листопада в приміщенні Сокальської міської ради відбулась нарада з керівниками комунальних служб міста. Присутні керівники обговорювали в основному лише одну проблему - теплопостачання. Як зазначив начальник “Сокальтеплокомуненерго” Володимир Кіпень підприємстово, ДК “Газ України” яке поставляє нам газ, на сьогодні гостро ставить питання проплати за спожите паливо. Отже, якщо міські теплокомуненерго не розрахуються за отримані ліміти на тепло, то більше газу вони не отримають доки не погасять борги. На сьогодні “Сокальтеплокомуненегро” винно ДК “Газ України” 573 тисячі за 2006 рік, за жовтень та листопад 184 гривні, водночас заборгованість населення становить 615 тисяч. Якщо громадяни і надалі не платитимуть за отримані послуги, зокрема за тепло, то в нашому місті буде другий Алчевськ, адже нових лімітів на газ ми не отримаємо – зауважив Володимир Кіпень. Окрім того присутній на нараді перший заступник голови РДА Василь Бойко розповів, що з нового року планується нове підняття ціни на газ, як для комунальних підприємств так і для населення, про це говорилось на засіданні, яке 14 листопада проводив у Львові перший заступник генерального директора ДК “Газ України” Іван Варга. Як зазначив Влодимир Козакевич, заступник міського голови, сьогодні комунальним підприємствам необхідно жорстко підходити до боржників, подавати на них у суд. В питанні поставки газу альтернативи немає і тарифи вже менше не стануть.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

15 листопада відбулося засідання робочої групи з питань розробки стратегії розвитку Сокальського району. З 20 по 22 листопада, впродовж трьох днів робоча група візьме участь у другому етапі навчань з питань розробки стратегії розвитку, що відбудеться у Пустомитівському районі. Тренерами на семінарі будуть: експерт з економічних питань з Латвії – Арташес Газарен та екс-міністр закордонних справ Республіки Польща Єва Бончак-Кухарчик. До робочої групи Сокальської РДАдміністрації входять: заступник голови РДА Оксана Зарічна, головний спеціаліст управління економіки Андрій Бокало, радник з питань управління комунальним майном Районної Ради Тарас Кравчук, від Агенції Регіонального Розвитку Ірина Гелета, начальник районного фінуправління Світлана Ксьонжик та методист дитячого садочку №9 Наталія Кирнична.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

14 листопада шахта “Великомостівська” достроково виконала план по вуглевидобутка і тому, за давньою традиційєю, запалила вогники новорічної ялинки. Видано на гора 335 тисяч тонн чорного золота, що на 138 тисяч більше ніж минулого року. Окрім того достроково виконала план вуглевидобувна дільниця №3. Як розповів директор гірничого підприємства Юрій Кунта до кінця року планується видати на гора ще понад 45 тисяч тонн вугілля. У четвер, 16 листопада, урочистості відбудуться на шахті “Межирічанська”, яка теж достроково виконала річне завдання.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

15 листопада загально-освітня школа № 4 зустрічала гостей: учнів та вчителів, які приїхали до нас з сусідньої держави – Польщі. На урочистості дівчата у вишитих сорочках традиційно привітали їх хлібом та сіллю. Присутній голова РДА Олексій Кінах побажав гостям приємного перебування на нашій сокальській землі, налагодження дружніх зв’язків та тісної співпраці з українськими школярами і подарував польським вчителям книги про Україну і Сокальщину.

Окрім того на урочистій зустрічі була присутня керівник центру євроатлантичної освіти Львівської обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олена Гарцула, яка наголосила, як корисно для всіх долучатись до подібних проектів добросусідства.

Завдяки різним підприємцям Сокальщини, на згадку про Україну усім гостям подарували невеличкі презенти. Про це радіо "Сокаль" розповіла директор загально-освітньої школи №4 Наталя Драган.

Продовжилось свято концертної програмою, конкурсом веселих і кмітливих та дискотекою. Нагадаємо, що візит іноземних гостей відбувається згідно проекту “Разом до Європи”, який проводить польській фонд Роберта Шумана, в рамках виконання державної програми міністерства закордонних справ "Польська допомога 2006". Загально-освітня школа 1-3 ступенів №4 вперше брала участь в конкурсі проектів співпраці з нашими найближчими сусідами. В результаті вони виграли грант на фінансування такого обміну делегаціями.

Для гостей запланована цікава культурна програма. Протягом чотирьох днів візиту польські учні проживають в сімях наших школярів, і відповідно ці діти поїдуть наступного тижня в Польщу, для кращого вивчення мови та налагодження дружніх стосунків з нашими іноземними сусідами.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:48, 6 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464