** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::15.12.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    15 грудень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

На Сокальщині триває багодійна акція «Помічники Святого Миколая». Вона присвячена святу Миколая і направлена на збір коштів, одягу, іграшок та солодощів для дітей-сиріт і дітей з обмеженими можливостями. Її проводять благодійни фонд «Картас» Сокаль, товариство захисту дітей-інвалідів «Надія», Союз українок і ТРК «Сокаль» з благословення Владики Сокальського Михаїла Колтуна.

Звертаємося до благодійників і жертводавців з проханням допомогти зустріти свято Святого Миколая дітям, що потребують нашої опіки і допомоги. Внески, подарунки чи одяг можна передавати волонтерам акції - Помічникам святого Миколая або приносити в офіс БФ «Карітас» Сокаль за адресою І.Франка, 11. Тел для довідок 2-11-98, 2-15-81. Організатори акції, діти та їх батьки щиро вдячні за чуйність та добре серце.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс

В пятницю 15.12.2006 року відбудеться навчальний семінар для підприємців: “практичні поради приватному підприємцю” .

Початок о 10.00 год в приміщенні сокальського районного центру зайнятості.

10.00- 10.15 Привітання учасників знайомство із учасниками Сокальська АРР

10.15 – 10.40 Надання консультацій згідно запитів Спеціалісти ДПІ у Сокальському районі

10.40-11.00 Соцстрах (ФТСС) надання консультацій по формах звітності, виплаті по народженні дитини,індивідуальні консультації. Спеціалісти ФТСС

11.00-11.15 Сокальський Центр Зайнятості, отримання одноразової допомоги на початок підприємницької діяльності,форми звітності. Спеціалісти Центру зайнятості

11.15-13.00 Елементи успішного бізнесу, основи ефективного спілкування, стандарти роботи із кієнтом Сокальська АРР

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

економіка

Розточчя транскордонна територія розвитку

З 5 по 8 грудня відбулася четверта навчальна сесія групи підприємців Сокальського та Жовківського районів в рамках проекту “Розточчя транскордонна територія розвитку”. Вона завершувала виконання проекту.

Під час реалізації проекту було підготовлено групи підприємців до розвитку господарської співпраці з партнерами ЄС на ринкових та конкурентних засадах, широко пропагувався розвиток транскордонної співпраці на прикордонних територіях Польщі та України.

Під час реалізації проекту 30 підприємців пройшли програму “Школа менеджерів” яка складалася із трьох чотирьохденних навчальних сесій (96 годин лекцій).Навчаннями було охоплено наступні тематичні блоки: світова організація торгівлі (СОТ); митна і візова політика ЄС; транскордонна співпраця; курс ведення сучасного підприємства;елементи регіональної політики на транскордонних територіях України та Польщі та ін. Заняття проводили практики та спеціалісти з різних галузей науки та економіки. Під час двох навчальних сесій в Польщі організовано дві спільні бізнесові зустрічі для польських та українських бізнесменів для встановлення господарських контактів, пізнання партнерів, а в перспективі підписання контрактів. Для участі в зустрічах запрошено групу з 56 підприємців із томашівського та замойського повітів, зацікавлених співпрацею з українськими підприємцями.

Важливим результатом реалізації проекту є утворення “Центрів Європейської інформації” в Сокальській Агенції регіонального розвитку та Жовківській Агенції “Транс-тракт”. Головним завданням таких центрів є допомога в контактах та в підготовці фірм і підприємців до співпраці з польськими партнерами( в прикордонних регіонах) а також в ЄС.

Також була видана публікація “Вибрані проблеми розвитку транскордонної співпраці – господарський порадник”.

8 грудня відбулося урочисте закриття проекту де було підведено підсумки та вручено сертифікати сокальським та жовківським бізнесменам

Набутий досвід співпраці при реалізації проекту підтверджує, що різноманітність виникаючих проблем по обидві сторони українсько-польського кордону не є неподоланою перешкодою для розпочинання і ведення діалогу та співпраці. Досвід як європейський так на кордоні з Україною показує, що транскордонна співпраця є неминучою.

В Сокальській Агенції регіонального розвитку створено “Центр Європейської інформації” . Головним завданням такого центру є допомога в контактах та в підготовці фірм і підприємців до співпраці з польськими партнерами ( в прикордонних регіонах) а також в ЄС. В центрі європейської інформації можна отримати цікаву інформацію про: транскордонні проекти та правила участі у проектах, польсько – українську транскордонну співпрацю, правові акти Євросоюзу, загальні правила і функції митного права спільноти, джерела функціонування господарської діяльності, Світову організацію Торгівлі, спільні господарські починання польських і українських фірм, економічні та юридичні умови, форми здійснення господарської діяльності, оподаткування господарської діяльності, умови і можливості перетину кордону Євросоюзу та багато інших цікавих матеріалів про ЄС.

Інформацію посібники та літературу для центру надано Вищою школою Менеджменту і Управління м.Замость.

^

http://www.agencija.sokal.lviv.ua

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:33, 14 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464