** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.02.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 лютий 2009 року

Пошук в новинах   

суспільство

З 3 лютого у Сокальському районі всі номери екстренних служб були переведені з двозначних цифр на тризначні. Отже, відтепер, щоб подзвонити в пожежну службу, швидку допомогу чи міліцію необхідно набирати 101, 102 та 103 відповідно.Ще до 10 лютого попередні двозначні номери будуть діяти у поралельному режимі – повідомив радіо «Сокаль» заступник начальника цеху №13 з питань техінчної експлуатації Василь Біль.Окрім того, були змінені і номери довідкової служби на 109 та бюро ремонту телефонів з 008 на 1508. Також, за словами заступника начальника цеху № 13, наразі розглядається питання про встановлення номера набору служби точного часу – 121.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

15 лютого в Народному домі м.Сокаля відбувся вечір-реквієм "І біль священний ділимо навпіл", приурочений 20-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, в якому взяли участь представники влади, ветерани афганської війни, рідні загиблих воїнів-інтернаціоналістів, громада міста. Учасників заходу привітали голова районної ради О.Солодяк, заступник голови райдержадміністрації М.Христинич, голова Червоноградської спілки ветеранів Афганістану О.Фетісов, військовий комісар Сокальсько-Червоноградського об"єднаного районного військового комісаріату М.Лисак, керуючий справами Червоноградського міськвиконкому Г.Тимчишин та інші. Перед присутніми виступили учасники художньої самодіяльності району та гуртківці Сокальського БДЮТ, відбулася виставка військових фотографій.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:55, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567