** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.02.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 лютий 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство


На Львівщині стрімко зросла кількість загиблих внаслідок пожеж
Так, за неповних два місяці в області зареєстровано 17 випадків загибелі людей на пожежах. серед них один випадок групової загибелі. Лише протягом останнього тижня в результаті пожеж на Львівщині загинуло 4 людей.

Значно помолодшав вік осіб, які загинули. З загальної кількості загиблих приблизно 50% становлять особи віком від 35 до 60 років. Найбільш поширеними причинами загибелі людей є необережне поводження з вогнем та необережне поводження при курінні, яке супроводжувалось алкогольним сп’янінням загиблих. Слід відмітити і те, що 80% загиблих - це особи малозабезпечені, безробітні, а частково без постійного місця проживання. Слід відмітити і те, що 80% загиблих - це особи малозабезпечені, безробітні, а частково без постійного місця проживання. Внаслідок пожеж найчастіше гинули пенсіонери – 8 осіб, що складає 50,0% від усіх загиблих. Більша кількість загиблих внаслідок пожеж людей - це чоловіки 14 осіб (80,0 %) і лише 3 особи 20,0% з числа загиблих - жінки. Це співвідношення майже не міняється протягом останніх 5 років.

Зважаючи на ситуацію, котра склалася на Львівщині у сфері пожежної безпеки, Головне управління МНС України в Львівській області вкотре звертається до мешканців області з проханням бути більш уважними та обережними при послуговуванні електричними та газовими приладами, пічним опаленням та при курінні у приміщеннях.

Пам’ятайте, що використання електричних обігрівачів зумовлює велике навантаження для електромережі. Тож перш ніж їх вмикати перевірте справність електропроводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Не варто користуватися саморобними електрообігрівачами, адже ймовірність настання через них пожежі є дуже високою.

Перш ніж розпочати опалювання приміщення піччю – на газі або дровах – перевірте, чи не з’явилися в ній тріщини чи щілини. Це можна зробити спаливши в печі трохи паперу та згодом оглянувши її ззовні – у місцях тріщин буде добре видно сліди кіптяви. Виявлені тріщини необхідно негайно усунути. Вчасно очищуйте печі й каміни від попелу, а димоходи від сажі. Особливу обережність слід виявляти власникам будинків із дерев’яним перекриттям. Перед кожним розпалюванням печі або газової колонки перевірте чи є в системі тяга. В разі її відсутності зверніться за допомогою до фахівця.

Не захаращуйте запічки домашнім шматтям, папером чи іншими речами, що можуть зайнятися. Пам’ятайте, що меблі, килими тощо мають розташовуватися на безпечній відстані від опалювальних печей. Ніколи не залишайте газові печі та електрообігрівачі включеними на ніч.
Радимо утримувати в порядку господарські споруди, підвали та горища. Не захаращуйте їх! Не зберігайте у таких місцях (особливо, якщо при їхньому будівництві використано дерев’яні конструкції) легкозаймистих речовин. Тримайте горища та підвали під замком – це вбереже Вас від непрошених гостей, необачність яких може спричинити пожежу.

Інспектор Сокальського РВ ГУМНС                         Петро Грубер

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:02, 20 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464