** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.03.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 березень 2007 року

Пошук в новинах   

економіка

15.03.2007 В Сокальській Агенції відбулася зустріч підприємців Сокальського району по створенню Фонду Підтримки Підприємництва.

Фонд підтримки підприємництва – це структурний підрозділ Агенції, який надаватиме поворотну фінансову безвітсоткову допомогу приватним підприємцям.

Під час зустрічі було обговорено наступні питання: структура фонду підтримки підприємництва (ФПП), формування інвестиційної ради фонду підтримки підприємництва, порядок роботи інвестиційної ради,формування статутного фонду в ФПП.

Створено інвестиційну раду в склад якої ввійшли:

ПП “Козацький курінь” - Пилипчук Петро

ВАТ “Червоноградський док” - Романчук Михайло

МТВПП “Ніка” - Шамборовська Марія

ПП “Авангард” - Шутовський Іван

ТзОВ “Дукат” - Фенчин Олег

ЛОДАППБ “Аваль”- Чабан Юрій

ВАТ “Тепличний комбінат” - Костюк Сергій

ПП Барвінко Олександр

ПП Кіс Тарас

ПП Зіньків Богдан

ПП Олейчук Віктор

ПП Сорочинський Олександр

ПП Годиш Василь

Наступний етап на загальних зборах засновників 28 березня буде розглянуто та затверджено положення про фонд. Та з 01.04.07 оголошено конкурс для подання підприємцями бізне-планів на отримання фінансової допомоги.

Фонд має свої переваги та недоліки переваги є в тому, що молоді підприємці-початківці зможуть отримати кошти, необов”язкова застава, не має відсотків, недолік в тому,що отримати можна не великі суми фінансування та на термін до одного року.

Джерела формування: кошти районного бюджету,кошти Проекту розвитку Львівщини – грантові кошти, кошти членів інвестиційної ради, власний внесок Агенції.

Передбачено три види забезпечень: 1.Застава, 2.Порука, 3.Страхування

Надання поворотної фінансової допомоги опосередковується цивільно-правовим договором, а саме, безоплатним договором позики.

Можливість укладення громадською організацією цивільно-правових угод випливає зі змісту ч.1 ст. 20 ЗУ «Про об’єднання громадян» відповідно до якої, для здійснення цілей і завдань, визначених у статутних документах, зареєстровані об`єднання громадян користуються правом виступати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права.

Вищезазначене підтверджується і п.1 Розпорядження Держкомфінпослуг від 31.03.2006 р № 5555 «Про можливість надання юридичними особами - суб`єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, фінансових послуг з надання коштів у позику та надання поручительств», відповідно до якого, юридичні особи - суб`єкти господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, надають фінансові послуги з надання коштів у позику (крім на умовах фінансового кредиту) (визначення фінансового кредиту надавалось у попередній консультації).

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

освіта

Хор Повстанець в гімназії
Хор Повстанець в гімназії
16 березня у Сокальській гімназії тиждень Шевченківських днів завершився зустріччю учнівського та педагогічного колективу з незвичайними гостями. Хор "Повстанець" відомий у районі та далеко за його межами. Люди з історичним минулим, нелегкими долями вражають не лише своїм співом, але й великою жагою до життя. Програмою шевченківських творів та розповіддю про минуле своїх життєвих стежин хористи полонили зал. Після вистуру гімназисти із задоволенням спілкувалися з гостями.
Хор Повстанець в гімназії
Хор Повстанець в гімназії

^

Антонюк Руслана
Заступник директора Сокальської гімназії

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
23:35, 6 грудня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464