** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.05.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 травень 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулась в Сокальській РДА. Проводить його І-й заступник голови адміністрації Олексій Кінах. Серед членів комісії начальники управлінь фінансів Світлана Ксьонжик і економіки Наталія Лагода, представники пенсійного фонду і Сокальського відділення податкової інспекції.

Відповідні наради проводяться традиційно у вівторок, на них запрошуються керівники установ і підприємств, де є проблемні питання з вищезгаданих питань. Про це радіо “Сокаль” повідомив керівник відділу зв’язків із ЗМІ Богдан Зарічний. 16 травня комісія заслухала голів сільських рад Бутин – Романа Мармаша та Двірців – Михайла Воєводу. Були обговорені питання стану виконання бюджету даних сільрад та збору плати за оренду комунального майна місцевими підприємцями.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Напередодні Міжнародного дня музеїв 17 травня Червоноградський музей історії релігії презентуватиме у Луцьку виставку творів сакрального мистецтва «Повернені із забуття». Експозиція буде представлена як в обласному краєзнавчому музеї, так і в музеї Волинської ікони, – про це радіо “Сокаль” повідомили в червоноградському музеї Палац Потоцьких. Буде представлено понад 30 експонатів із зібрання музею історії релігії – ікони та скульптури VII-XIX століття. Це твори, які виявлені під час спеціальних експедицій Львівщиною, і відновлені працівниками місцевої реставраційної майстерні.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Концерти у Львові

15 травня в м. Львові відділ національного відродження Обласної державної наукової бібліотеки проводив творчу зустріч приурочену до Дня Матері «Тобі, моя нене», на яку було запрошено відомого сокальського поета і композитора Ольгу Пенюк та юних виконавців її пісень. З творчістю автора присутніх познайомила завідувач музичного відділу Львівської обласної наукової бібліотеки пані Валентина Письменна. Юні артисти з творчого колективу "Дивокрай" виконали вірші та пісні автора. Зачаровували своїм прекрасним співом львів’ян: Богдан Дмитрів (с.Бояничі), Мар’яна Писарук (с.Теляж), Мигаль Орися (с. Завишень), Михайлюк Ганна, Семків Олена, Андрусів Станіслав, Косецька Катерина, Осос Павло (м.Сокаль).

В той же день юні артисти відвідали львівське видавництво «Українські технології», де були надруковані всі книжки Ольги Пенюк. Там вони познайомились з директором видавництва паном Володимиром Бойком, працівниками видавництва, художниками , дизайнерами, редакторами, коректорами, які їм розповідали про роботу видавництва.

Юні артисти підготували для працівників видавництва чудовий концерт. Вони майстерно і професійно виконали ряд пісень Ольги Пенюк.

А зачарувала і здивувала всіх працівників видавництва своїм самобутнім і неповторним народним голосом Мар’яна Писарук, яка одержала спеціальну нагороду від директора видавництва Володимира Бойка фотоальбом «Українська вишивка» відомої львівської майстрині Марії Калиняк.

^

дописувач
-

спорт

У вихідні дні 13 травня на спортивній базі стадіону „Сокіл”, сокальської школи №4 та ДЮСШ „Соколяни” відбулися фінальні змагання за програмою 4-тих літніх молодіжних спортивних ігор Львівщини. У змаганнях брали участь 12 команд районів області, що налічувало 306 учасників.

На стадіоні „Сокіл” відбулися змагання з легкоатлетичного бігу та футболу. Про переможців в інтерв`ю радіо “Сокаль” розповів начальник відділу у справах молоді і спорту Сокальської РДА Ярослав Тарасюк: "переможцями змагань з легкоатлетичного бігу стала команда Пустомитівського району, друге місце Сокальського району, третє – Жовківського району; серед футболістів перше місце виборола команда Стрийського району, друге Сокальського, третє – Старосамбірського."

На базі сокальської школи №4 паралельно змагалися шахісти та тенісисти. Про призові місця, які здобули команди, продовжує розповідати Ярослав Тарасюк "Перемогу святкувала команда Городоцького району; друге місце посіла команда Сокальського району; третє – Стрийського. Серед тенісистів сильнішими виявилася команда Дрогобицького району, друге місце посіла команда Старосамбірського району, бронзові медалі здобула команда Сокальського району"

Що стосується Дитячої Юнацької Спортивної Школи „Соколяни”, то тут змагалися жіночі та чоловічі волейбольні команди районів Львівщини. Кращими було визнано: "Серед волейболісток перше місце посіла команда Старосамбірського району, друге – команда Пустомитівського району, третє місце Бродівського району. Серед волейболістів перше місце здобула команда Сокальського району, друге місце команда Бродівського району, третє місце команда Жовківського району"

Переможців змагань було нагороджено медалями і цінними призами. Вручали їх голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Колос” Олег Гришко, начальник Львівського обласного управління з питань фізичної культури і спорту Юрій Майборода, керівництво Сокальської Районної Ради та РДА Олег Солодяк, його перший заступник Олексій Кінах.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:32, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567