** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.06.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 червень 2005 року

Пошук в новинах   

анонс

3 липня Червоноградську об’єднану державну податкову інспекцію розформують на Червоноградську та Сокальську ДПІ, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації у Червонограді. Хочемо нагадати, ці інспекції об’єднали у 2002 році.
служба інформації ТРК “Сокаль”
^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Громадське обговорення законопроету “Про територіальний устрій України” за участю представників Львівської ОДА, Радехівської і Сокалської РДА та районних рад, а також керівництва міста Червоноград відбулось у четвер в Сокалі. До участі в обговоренні прибули заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління національної академії державного управління при президенті України Петро Шевчук, керівник організаційного відділу ЛОДА Володимир Матківський, голова адміністративної ради спілки консультантів, експерт групи Адріан Фітьо, начальник відділу Львівського обласного фінуправління Галина Вовк, а також голова Сокальської РДА Олег Солодяк, заступник голови районної ради Олег Глинський, голови Радехівської РДА Володимир Шпак і РР Богдан Іщук, Червоноград представляв секретар міськради Василь Гарасюк. В обговоренні також взяли участь керівники громадських та політичних організацій, голови місцевих рад, керівники установ та підприємств Сокальського району.На зустрічі пролунало багато інформації, яка стосувалась територіальної реформи наукового та політичного плану. Зокрема першим про недосконалу систему влади почав говорити заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління Петро Шевчук. Експерт групи Адріан Фітьо навів приклади з міжнародного досвіду європейських країн, які колись пішли шляхом територіально-адміністративних змін. Детально розповів про адміністративно-територіальний устрій Італії, Франції і сусідньої Польщі. Пан Фітьо запевняв, що саме завдяки такому територіальному устрою піднялась економіка в кожній з цих країн. Причина успіху в тому, що кошти, які надходять у бюджет міста чи громади, будуть залишатись на місці. Далі продовжить пан Шевчук. Керівник організаційного відділу ЛОДА Володимир Матківський наголошував на необхідності змінити систему державного правління. Та незважаючи на гучні аргументи люди бояться цієї реформи і цього законопроекту.Думку громади висловив перед присутніми голова Лучицької сільської ради Володимир Черечин. Та наразі йдеться лише про обговорення законопроекту “Про територіальний устрій України”. Як було заявлено під час обговорення, важлива думка кожної людини, і якщо на початку цей законопроект налічував 15 аркушів, то на сьогоднішній день їх вже до 500.Таким чином влада показує, що дослухається до кожного з нас.Голова Сокальської РДА Олег Солодяк, також попросив занотувати доповнення до законопроекту, яке стосувалось міст Белз та Угнів. На заключення наради було сказано, якщо ми хочемо краще жити, то повинні змінити в першу чергу систему влади, а вона зміниться разом, або після територіальної реформи.
служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Вже майже рік в Сокалі працює громадська приймальня проекту громади міста “Добробут кожної людини – запорука демократії”. За цей час послугами її працівників скористались чимало сокальчан та мешканців району. Тут приймають юрист, представники асоціації інвалідів, психолог. Сюди приходять інваліди, малозабезпечені люди, непрацевлаштована молодь. По можливості кожен отримує фахову консультацію щодо їх прав і можливостей, по потребі надається гуманітарна допомога. Нагадаю, громадська приймальня проекту працює у Сокальський міській раді, прийом проводиться з понеділка по середу з 9 до 16 години, психолог проводить прийом в суботу в приміщені “Карітасу” в районі вулиці Героїв УПА.Приймальня працює в рамках проекту громади міста “Добробут кожної людини – запорука демократії”, який в свою чергу втілюється на наших теренах програмою “ДУ: програма малих проектів” і фінансової підтримки DFID – міністерства з міжнародного розвитку Великої Британії.
служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:01, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464