** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.06.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 червень 2006 року

Пошук в новинах   

суспільство

Зустріч українських та польських підприємців відбулась у п`ятницю в Сокалі. Проводила її Сокальська агенція регіонального розвитку. До участі були запрошені представники бізнесових структур Сокаля та міста Білгорай (РП), представники органів влади та громадських організацій, що діють на теренах Сокальщини. Мета заходу – налагодження бізнес - зв`язків, обмін досвідом та напрацювання спільних проектів.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Днями на запрошення громадської організації „Схід України та Старобільської районної державної адміністрації на Луганській та Донецькій землі побувала делегація Сокальського району, яку очолював голова районної ради Олег Солодяк.

Метою поїздки було ознайомлення з історією Старобільського району Луганської області, обмін досвідом у галузях суспільно-політичного життя, культури, економіки та міжрегіональних відносин.

Сокальський край вже два роки підтримує відносини із Старобільщиною. Налагодження зв`язків було започатковано Василем Грушецьким та Богданом Шклянкою, які там були спостерігачами під час президентських виборів.

У рамках акції „Схід та Захід разом” на теренах нашого району вже не раз побували делегації громадських активістів, школярів із Луганщини, які були вражені перебуванням на Сокальщині. У відповідь - в гостях на Старобільщині минулого літа побували ансамбль „Берегиня” Сокальського осередку Союзу українок, громадські активісти і молодь.

Цього року це була делегація до складу якої входили керівники районної ради, та РДА, представники відділу культури, громади району.

Під час поїздки відбулися зустрічі із керівниками Старобільської районної ради та РДА, де йшлося про налагодження тісного співробітництва в економічній та культурній сферах.

Делегація відвідала мебельну фабрику „Аленмакс” і ознайомилися з виробничим процесом. Побували у Старобільському краєзнавчому музеї.

Прикладом для наслідування для сокальчан є міський парк культури і відпочинку, де розміщено багато різноманітних атракціонів. Парк виходить до річки Айдар, де можна покататися на катамаранах. У парку на відкритому майданчику проводяться молодіжні дискотеки, по неділях вечори відпочинку „Для тих кому за 30”. Цікавим є те, що у Старобільську із населенням 20 тисяч - функціонує медичне училище, 2 технічні ліцеї, філіал Луганського державного педуніверситету та підготовче відділення Харківської аерокосмічної академії, хоча і прикрим є те, що у місті із 6 шкіл не має ні однієї повністю української.

Окрім цього наша делегація відвідала місто Святогірськ, що у Донецькій області. Це місто, що називають Донецькою Швейцарією із Святогірським історико-архітектурним заповідником, який розміщений вздовж крейдяних пагорбів правого берега Сіверського Дінця. Історичним комплексом 17-18 століття діючим чоловічим Успенським монастирем, який має статус Лаври, а також Покровською церквою із дзвіницею та храмом преображення.

Дуже емоційними та зворушливими були проводи делегації Сокальщини. У Будинку Учнівської Творчості проходило спілкування із відомими людьми Старобільщини, виступи творчих колективів та виконавців, обмін сувенірами. Від`їжджаючи сокальчани запросили представників громадськості Старобільщини відвідали Сокальський район.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

ДТП, що трапилася в Сільці на початку тижня, таки стала причиною смерті. Учора ополудні в реанімації Червоноградської міської лікарні помер один із потерпілих в ДТП, що трапилося 12 червня неподалік села Сілець Сокальського району, коли мікроавтобус зіткнувся з вантажівкою, передає прес-центр головного управління МНС у Львівській області. За даними прес-центру, Станом на 08.00 год. 16 червня в лікувальних установах області з травмами різного ступеня важкості перебуває 13 осіб, зокрема, в Червоноградській центральній міській лікарні – 8 чол.; у Великомостівській міській лікарні – 3 чол.; в лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова – 1 чол.; в окружній військовій лікарні ЗОК м. Львова – 1 чол.

За словами слідчого відділу розслідувань дорожньо транспортної пригоди Юрія Матвіїва на сьогоднішній день відомо, що після допитувань водіїв вантажівок їх було відпущено на батьківщину. Сербам відшкодували матеріальні збитки, майстрам заплатили за ремонт машини, як кажуть скільки сказали – стільки дали. Претензій до пригоди постраждалі водії вантажівок в наслідок ДТП не висували, єдине вони попросили зазнимкувати машину, аби показати своєму начальству у Сербії про їхню затримку на території України.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:00, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464