** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.06.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 червень 2008 року

Пошук в новинах   

суспільство

13 червня в актовому залі Сокальської районної ради відбулася нарада-семінар з головами районних рад, міськими головами міст обласного значення, представниками засобів масової інформації області на тему «Проблеми електронних ЗМІ та роль влади у їх висвітленні».


Учасників семінару привітали т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький та голова районної ради О.Солодяк. Відкрив нараду голова Львівської обласної ради, голова обласної асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" М.Сеник. Присутні розглянули ряд питань: громадянське суспільство і Україна; конституційний процес на Львівщині та його висвітлення у ЗМІ; інформаційне поле України і питання безпеки; нові тенденції розвитку ВАТ "Укртелеком" по інформатизації населення; напрямки розвитку електронних ЗМІ на території Львівщини; електронні ЗМІ: реалії і перспективи; розбудова телемережі у Львівській області; проблематика місцевого радіо; створення позитивного іміджу території через призму роздержавлення; співпраця електронних ЗМІ в районі. Перед учасниками семінару виступили професори ЛНУ ім.І.Франка А.Карась та В.Лизанчук, заступник директора Львівської філії ВАТ "Укртелеком" Р.Цюпка, директор Львівського обласного радіотелевізійного передавального центру Ю.Пінкевич, голова Львівської обласної організації Національної Спілки журналістів України, генеральний директор Львівської обласної телерадіокомпанії Я.Климович, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області П.Цеголко, начальник управління поліграфії і телерадіопростору ЛОДА О.Бойкович, заступник голови Сокальської райдержадміністрації, депутат обласної ради М.Христинич та інші.


Після наради-семінару її учасники здійснили екскурсію по м.Сокалю, а також оглянули історичні пам"ятки м.Белза.
^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:39, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567