** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.11.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 листопад 2011 року

Пошук в новинах   

політика

Роздуми в голос про наболіле

Ось і минув вже ріки після виборів депутатів місцевих рад, і є можливість аналізу ситуації в місті, районі, області і що, загалом змінилось в Україні, а може і нічого не змінилось… В кращу сторону нічого не змінилось, бо «покращення життя вже сьогодні», звичайно немає, ця обіцянка влади не виконана. А хто у нас влада? «Ті хто в Києві, звичайно ми їх не вибирали, це вибір Східної України, але ж місцеву владу ми вибирали» – кажуть мені люди, і вони по-своєму праві, бо брали активну участь у виборах і хочуть спитати, чого так погано живеться. Ніхто не хоче розібратись в тому, що виконавча влада, від якої залежить наше життя – це є представники Президента – наша обласна і районна державна адміністрації. «Але наша райдержадміністрація, це не є Партія регіонів з Донецька» – переконують мене наші мешканці. В нашій райдержадміністрації всього 2 особи від Партії регіонів, і вони не мають такої впливової сили, то хто ті решта і що вони роблять, чого немає добра? А хто у нас «керівництво Сокальської РДА», добре відомі всім особистості, і коментувати цього я не буду. Звичайно люди наші праві і мудро думають, але від того активність громадської позиції не змінюється, і ці «роздуми на кухні», «плітки в колективі», «вуличні політичні дебати» не піднімають градус громадської активності. Надзвичайно мало громадян приходить на громадські обговорення і слухання, що стосуються підняття тарифів, благоустрою, використання комунального майна, продажу землі та інших надважливих проблем. Тому і маємо в результаті рішення прийняті владою де не враховано думку громадян. Блюзнірство – говорити про те, що духове життя залежить від економіки й добробуту, коли перед очима долі замучених, переслідуваних, репресованих українців-борців за Незалежну Україну, за волю і націю, за українську Україну. Чомусь в історичне безсмертя увійшли саме вони, а не ті, що процвітали за всіх режимів. Я можу порівняти теперішні часи з сорок першим роком, бо кажуть, що історія повторюється, і дійсно видно, що через 60 років на наші терени повернувся «окупаційний режим». Так само, як у 41-му році дехто просто шапку одягнув на другий бік і залишився служити «окупаційному режиму», бо вважали, що працюють для українців, але історія дала іншу оцінку. Що стосується нашої районної влади, то вже 20 років на всіх керівних посадах в районі майже одні і ті ж самі люди від «демократичних сил», керують при любі владі і служать любому режиму лиш би зберегти свої теплі місця. Всі ці посади не є виборними, а призначаються за погодженням з райдержадміністрацією.
Депутати місцевих рад і районної ради не є виконавчим органом, і мають представницькі повноваження і контролю. Та навіть якщо депутатом виявлено порушення, то реального впливу, чи покарання немає, бо прокуратура, суди та інші державні контролюючі органи не приймають відповідних мір. Конкретним прикладом у Сокалі є діяльність (точніше шкода або бездіяльність) Сокальського цегельного заводу, Сокальської панчішної фабрики, «Данського текстилю», Сокальського райавтодору і ніхто не несе жодної відповідальності. На протязі 20 років нещадно вирубуються ліси, знищено сільськогосподарське виробництво, переробку, іншу виробничу інфраструктуру, дороги, нищиться дрібний приватний бізнес і тепер маємо ситуацію в районі - залежність від державних бюджетних коштів. Як може такий величезний сільськогосподарський район виживати тільки за рахунок вугільної галузі? Якби не надходження від вугільних підприємств, наш район був би депресивно-дотаційний, і це вже факт та ніхто над тим серйозно незадумується. То не вже мають моральне право ці «особистості» залишатись при владі?
Державна політика спрямована на споювання населення, особливо молоді, на знищення української культури, мови, українського менталітету, української нації. Юрій Іллєнко писав: "Мова є нашим кордоном, збройними силами, філософією, освітою та просвітою, правом і виконавчою силою, судією і конституцією, незалежністю, вивершенням духовної краси народу – мораллю". Це ми повинні збагнути. Якщо хочемо вижити…
Дуже багато критики останнім часом спрямовано на політику ВО «Свобода», за надто націоналістичні настрої, за радикалізм… З телеканалів, шпальт газет, навіть «Голос з-над Бугу», по всьому Інтернету брудом обливають «свободівців». Не вже свідомий українець, мешканець Сокаля може писати: «Нічого дієвого та адекватного не може запропонувати і ВО «Свобода». Жорстка націоналістична забарвленість усього «свободівського» вже набридла навіть жителям Західної України. Окрім з’ясування відносин з комуністами та провокацій з ветеранами, «тягнибоківці» так і не спромоглись ані вирішити проблем соціального захисту, ані комунального господарства, ні інвестицій в розвиток інфраструктури.»/з ст.Газ. «Голос з-над Бугу»/ А ви далі пане дописувачу вибирайте собі подібних у владу, щоб вони знову обіцяли «зробити ваше життя кращим вже сьогодні» і питайте з них, а не апелюйте до «свободівців», бо не вони при владі. Комуністи 70 років вже вам будували «рай на землі», і тепер знову взялись за возвеличення «сталінізму», то захист честі і гідності своєї держави - вважається  з’ясуванням відносин? Я впевнений, що так не думають жителі Західної України, та й погляди громадян всієї України останнім часом дещо змінились.
Влада і ті «щирі українці», які служать теперішньому режиму, свідомо роблять такі провокації, розуміючи вагу Всеукраїнського об`єднання «Свобода» у тій боротьбі за вибір України. Не буду акцентувати увагу на всеукраїнських заслугах теперішньої влади, бо всі свідомі громадяни розуміють «користь» від підписання «харківських угод», скорочення армії, збільшення фінансування Дусі Президента, утримання Верховної ради, збільшення фінансування СБУ, МВС, прокуратури і суду, збільшення ціни на газ, «пенсійної реформи», «податкового кодексу», збільшенням безробіття, зростанням цін на все, зменшенням фінансування медицини, освіти, культури, замороженням зарплат та пенсій  і ще багато іншого, що вплинуло на «покращення життя вже сьогодні».
Кожен на своєму місці повинен працювати в межах своєї компетенції і в міру своїх можливостей для розбудови нашої Незалежної України, а не для самого себе.
В кінці листопада відбудеться звіт депутатів місцевих рад Сокальського району від Всеукраїнського об`єднання «Свобода» у Сокальському Народному домі, де і буде оцінено нашу роботу. Запрошую всіх небайдужих.

Депутат Сокальської районної ради від ВО «Свобода»,
голова постійної комісії ЗМІ і зв’язків з громадськістю
Богдан Шклянка.

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:58, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464