** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.11.2018

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 листопад 2018 року

Пошук в новинах   

анонс

Онлайн трансляція.
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

Розпорядження від 14 листопада 2018 року №135 / Про скликання позачергової сесії
Сокальська  районна  рада

 

Львівської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 листопада 2018 року № _135____

 
Про скликання  позачергової сесії

 

 
За ініціативою голови Сокальської районної ради Львівської області, враховуючи рішення президії Сокальської районної ради Львівської області від 14.11. 2018р., на підставі ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 21 Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання:

Скликати ХХХV позачергову сесіюVІІ скликанняСокальської районної ради  Львівської області 15 листопада 2018 року  о 10  годині в  сесійному залі районної ради.
На розгляд сесії винести наступне питання:
Про звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Міністра енергетики та вугільної промисловості України, голови Львівської ОДА, голови Львівської обласної ради щодо підтримки вимог шахтарів ДП «Львіввугілля».
                                 Голова районної ради                                                          Микола Пасько

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Сокальська районна асоціація неповносправних провела свято для молоді
Сокальська районна асоціація неповносправних провела свято для молоді

Сокальська районна асоціація неповносправних провела свято для молоді

У четвер, 15 листопада, Сокальська районна асоціація інвалідів провела захід для молоді під назвою «Jeans party». У теплій та святковій атмосфері близько 60 учасників свята мали можливість поспілкуватись, показати свої творчі здібності, а також підтримати своїх друзів у різних конкурсах та виступах. Голова Сокальської районної асоціації інвалідів Оксана Кононова, привітала всіх присутніх і представила почесних гостей свята. Це головний спеціаліст Сокальської районної ради Мар’яна Волос, юрист Львівської обласної асоціації інвалідів Надія Зелінська, члени Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді “Ніка”.

Мар’яна Волос, від імені голови Сокальської районної ради, побажала присутнім витримки та здоров’я, оптимізму та реалізації всіх планів і задумів. Окремо головний спеціаліст подякувала всім, хто опікується особами з обмеженими фізичними можливостями, за їх щоденну турботу, милосердя та любов до ближнього. Мар’яна Волос вручила грамоти волонтерам Сокальської районної асоціації інвалідів – Ірині Семчук, Любові Штикало, Ярославі Швед, Любові Махоркіній, Ірині Гулявській, Людмилі Середюк.

В свою чергу юрист Львівської обласної асоціації інвалідів Надія Зелінська подякувала Сокальській районній асоціації неповносправних за активну роботу із молоддю, відзначивши, що вона стала прикладом для інших аналогічних організації Львівщини. Тому Надія Зелінська вручила подяку Оксані Кононовій від Львівської обласної асоціації інвалідів за активну роботу.

Також багато теплих слів почула Оксана Кононова і від волонтерів асоціації. Вони зі сльозами на очах подякували їй за турботу та підтримку, за те що вона навчала їх  бути добрими та милосердними.

Після урочистої частини присутні отримали багато яскравих та позитивних емоцій від виступів членів Сокальської районної асоціації інвалідів та Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді “Ніка”. Це запальні танці творчого колективу «Вишиванка»,  гуморески від Андрія Яремкевича, пісня у виконанні Анни Шипот «Мріємо»,  виступ колективу театру – студії «Ніка» тощо.

Варто додати, що вже 8-й рік поспіль Сокальська районна асоціація інвалідів проводить такий захід з метою показати силу духу людей, які втративши здоров`я, не втратили себе, не зламалися, адаптувалися до життя, проявляючи непохитну силу духу та непохитну віру в життя.

^

Сокальська Районна рада
Сокальська Районна рада

суспільство

Старшокласникам розповіли про службу в лавах Національної гвардії України
Старшокласникам розповіли про службу в лавах Національної гвардії України

Старшокласникам розповіли про службу в лавах Національної гвардії України

14 листопада начальник Західного відділення комплектування Національної Гвардії України, підполковник Петро Прокопів зустрівся зі старшокласниками Сокальської ЗОШ №4 та Сокальської ЗОШ №3.

Учні дізналися про основні елементи проходження військової служби за контрактом в лавах Національної гвардії України, про матеріальне, речове забезпечення військовослужбовців, можливість навчання у вищих військових навчальних закладах Національної гвардії України за державним замовленням, наявність усіх необхідних передумов для просування по службі, самореалізацію та набуття і вдосконалення професійних умінь, навичок.

З учнями також провела профорієнтаційну бесіду провідний фахівець з професійної орієнтації районного центру зайнятості. Захід був організований відділом молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації та районним центром зайнятості.

 

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Голова райдержадміністрації зустрівся з пікетувальниками
Голова райдержадміністрації зустрівся з пікетувальниками

Голова райдержадміністрації зустрівся з пікетувальниками

16 листопада червоноградські шахтарі перекривали міжнародну автотрасу Львів - Рава-Руська. Основна вимога шахтарів - виплата зарплат за вересень та жовтень.З протестувальниками зустрілися перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай. Ростислав Замлинський ознайомив присутніх із листом, підписаним Олегом Синюткою, на адресу віце-прем`єр-міністра України Володимира Кістіона. У ньому губернатор просить організувати нараду в термін з 19 по 23 листопада за участі представників Міненерго України, Держфіскальної служби України, Львівської ОДА, ДП "Львіввугілля" та шахтарських профспілок для обговореня і вирішення питань, піднятих профспілковими організаціями.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:53, 11 листопада 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464