** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::16.11.2020

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    16 листопад 2020 року

Пошук в новинах   

влада

Відкрите звернення до депутатів та керівництва Сокальської районної ради


Шановні депутати Сокальської районної ради!
Я, новообраний голова Сокальської міської ради Сергій Касян,  звертаюся до Вас від імені усіх виборців Сокальщини, котрі обрали Вас   депутатами   VII скликання Сокальської районої ради. За п’ять років Вашої каденції було зроблено чимало корисних справ для наших сільських та міських громад, за що Вам щира дяка та повага. Всі Ваші добрі наміри та починання будуть продовжені мною та новообраними депутатами Сокальської міської ради.  
Станом на 1 листопада 2020 року  перевиконання дохідної частини бюджету Сокальського району становить 10 млн 200 тис грн, які вкрай потрібні нашій громаді, в першу чергу,  на боротьбу з найбільшим викликом, який існує в Україні та у світі,  – у боротьбі з COVID-19. Керівництво Сокальської районної ради свідомо затримує проведення позачергової сесії, на якій мають бути розподілені дані кошти. В найближчий час відбудеться установча сесія Червоноградської районної ради, після проведення якої повноваження Сокальської районної ради припиняться, відповідно, буде втрачено  час і дані кошти перейдуть у бюджет новоствореної Червоноградської районної ради.
Більше того, керівництво районної ради свідомо не передає комунальне майно  на баланси Сокальської міської ради, Белзької міської ради, правонаступниками яких будуть новостворені ОТГ. За декілька днів багато Ваших колег вже не зможуть голосувати на сесії Сокальської районної ради, оскільки приймуть присяги в інших новостворених радах. 
Шановні депутати та керівництво районної ради! Закликаю Вас відповідально  віднестися до Ваших депутатських обов’язків перед громадою Сокальщини, яка має першочергове право на  використання та розподіл сплачених нею податків. Пам’ятайте, що немає ніяких інших коштів, крім коштів  платників податків. Вірю у Вашу мудрість, порядність та виваженість. Тільки разом ми переможемо!
З повагою до Вас,
Депутат Львівської обласної ради    СЕРГІЙ КАСЯН

^

дописувач_
.

релігія

Акція « Нагодуй Бідного»
Акція « Нагодуй Бідного»

Акція « Нагодуй Бідного»

Дякуємо усім людям, що відгукнулися та принесли продукти, одяг, засоби гігієни , долучилися фінансово. Кількість ваших пожертв говорить про те, що ви неймовірні та здатні до співчуття, підтримки своїх ближніх у такий непростий для усіх нас час. Станом на сьогодні 14 листопада  було зібрано коштів на суму 7 050 грн. За кошти (4 530 грн.) було придбано 100 упаковок каші "Геркулес", "Ячмінна" та Макаронні вироби. Із даних товарів та пожертв наших парафіян (олія, пресерви, крупи, чай, мука, солодощі, макаронні вироби, цукор, засоби гігієни) було сформовано 100 пакетів для осіб, що перебувають на обліку у Територіальному центрі Сокальської районної ради. Окрема подяка Зоряні Балко за придбання необхідного за доступними цінати та директору Територіального центру Тетяні Тетяна Бугай за організацію доставки ( 16.XI 2020)сформованих пакетів до парафіян нашого храму, що опинились у потребі у безпечний спосіб. Дякуємо волонтерам за допмогу у фасуванні пакетів . У Парафіяльному Будиночку залишились ще продукти, тому сьогодні це була лише перша акція, яка триває і надалі. Завдяки Вашій підтримці у нашій Парафії створено та буде функціонувати "Банк їжі". Дякуємо усім, хто долучився. Хто має можливість та намір приносьте Ваші пожертви, щоб поповнити "Банк їжі" нашої Парафії  у Парафіяльний Будиночок з понеділка по п"ятницю з 10.30 до 17.00.

^

Катедральний храм
св.ап.Петра і Павла

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
13:23, 24 січня 2021 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464