** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.02.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    17 лютий 2006 року

Пошук в новинах   

освіта

В Сокальській санаторній школі-інтернат у світлиці відбувся тематичний урок “Рідна земле для нас всіх – Україна”. В святковій обстановці учні 4–го класу під керівництвом вчительки Ольги Казун, виховательки Тетяни Криштоф і музичного керівника – вчителя музики Світлани Михальчук декламували вірші та співали пісень присвячені рідному краю та нашій рідній українській мові:( послухати - 108,0Kb)

Глядачі, а ними стали батьки школярів, учні молодших класів, їх вчителі і вихователі, з вдячністю приймали щирі слова віршів і пісень з любов’ю до батьків, України, символів нашої держави – калини, хліба, блакитного неба та вишиванки:( послухати - 107,0Kb)

Щиро і без упередження присутні аплодували юним вихованцям школи-інтернат, а на звершення класний керівник 4-класників Ольга Казун подякувала усім за увагу.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

В Сокальській РДА відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції (СНІДу). В ньому взяли участь представники влади району, ЦРЛ, районної санепідемстанції, правоохоронних структур, відділів культури, освіти РДА, члени громадських організацій Сокальщини. Було підбито підсумки роботи координаційної ради за 2005 рік, розглянуто стан поширення ВІЛ-інфекції в районі, заслухано звіти присутніх про роботу з молоддю щодо пропаганди здорового способу життя та запобігання поширення негативних явищ – наркоманії, алкоголізму, а відтак життєво-небезпечних інфекцій та СНІДу.

В підсумку координаційна рада вирішила: ширше використовувати ЗМІ району в пропаганді здорового способу життя серед молоді, проводити просвітницьку роботу по школах – активізація пропаганди здорового способу життя на уроках біології, основ безпеки життєдіяльності, позакласних шкільних заняттях, проводити тренінгові заняття для учнів та їх батьків на тему “Проблема ВІЛ-СНІДУ і сімейне виховання”, залучати до участі медичних працівників, посилити контроль за продажем алкоголю неповнолітнім, правоохоронним органам посилити боротьбу з продажем наркотичних речовин, підготувати в районі спільні заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:16, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464