** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.02.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    17 лютий 2009 року

Пошук в новинах   

влада

16 лютого заступник голови Сокальської райдержадміністрації М.Христинич провела нараду за участю начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв”язків з ЗМІ та громадськими організаціями Л.Луців, начальника служби у справах дітей Г.Федаш, директора РЦСССДМ Н.Хомин, спеціаліста відділу у справах молоді та спорту О.Скребухи. Розглядалися питання: про проведення профілактичних рейдів по місцях масового відпочинку молоді та підлітків; про роботу відділів та служб за тиждень та плани роботи на наступні; про організацію та проведення конкурсу "Сокальський парубок"; тощо.


Як зазначалося на нараді, конкурс "Сокальський парубок" відбудеться 21 лютого в Народному домі м.Сокаля. У ньому візьмуть участь старшокласники шкіл Сокаля, Жвирки, Забужжя. Конкурс складатиметься з п"яти завдань: представлення і стрій; інтелектуальне; спортивне; танець "Гопак"; інсценізація; господарське.


^

РДА
Сокальська РДА

економіка

 

Сокальська Агенція та Жовківська дорадча служба організували робочу зустріч. Під час зустрічі обговорили можливості створення  сільськогосподарської дорадчої служби в м.Сокаль, при Сокальській Агенції РР.

Для підготовки спеціалістів які будуть надавати послуги в дорадчих службах, буде організовано навчання  в Польщі уже в березні. Група складатиметься  із 12 осіб із Сокальського та Жовківського районів, в яку ввійдуть представники дорадчих служб, управління АПК, фермери, ін.

  Навчання та практичні зустрічі будуть відбуватися в рамках проекту: «Нова модель українського сільського дорадництва для професійної перекваліфікації селян», який фінансується польською стороною.


^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:31, 28 січня 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567