** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.05.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    17 травень 2010 року

Пошук в новинах   

економіка

 

Змагання «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в Україні проводяться вже шостий рік поспіль. Всеукраїнський центр «Спорт для всіх був» ініціатором їх проведення.  Хочеться відзначити і сокальську родину  Костюк , яка вдало виступила і гідно представила Сокальщину, зайнявши шосте місце  серед  24-х  команд з усієї України.

Уже стало традицією організовувати фінальні всеукраїнські змагання  в місті, де проживає родина, що виборала попереднього року перше місце. 

У 2009 році  родина Мухи з Сокальщини стала переможцем змагань серед сімей зі всієї України.

Отож, Сокальському району цього року випала честь приймати у себе спортивні родини та організовувати фінальні всеукраїнські змагання
«Тато, мама і я – спортивна сім’я». Урочисте відкриття фестивалю відбулось у суботу 15 травня на стадіоні «Сокіл».

Розпочався захід з урочистого шикування спортс¬менів. Під звуки національ¬ного гімну, минулорічні переможці всеукраїнських змагань, родина Мухи, підняла до гори державний прапор України. Відтак до привітального слова були запрошені організатори та почесні гості.
Загалом до нас завітали 24 родини. Після урочистостей розпочались змагання.
Учасники повинні були пройти випробування в 5 різноманітних естафетах. Вони на перший погляд здавалися ніби досить простими. Швидко пробігти, точно попасти м’ячем чи диском у коло, або влучити м’ячиком у ворота. Проте усі змагання вимагали швидкості, координації і витривалості.

Дружня команда вболівальників протягом усіх етапів змагань активно і палко підтримувала родини з Сокаля. До речі, цього разу у програму спортивних естафет  вперше були включенні змагання з плавання.Впродовж трьох днів фестивалю для родин були організовані різні екскурсії, їх знайомили з цікавими місцями Сокальщини, пам’ятками архітектури і як розповіли учасників вони побачили багато нового. У перерві між естафетами, а також по завершенню змагань, поки журі визначало переможців, приклад спортивної майстерності для учасників змагань і глядачів надали студенти Львівського державного університету фізичної культури та спорту, учасники театру спорту, срібні призери чемпіонату світу та Європи, члени національної збірної команди України зі спортивної акробатики.

~13Під музичний супровід у вигляді танців вони продемонстрували складні елементи гімнастики, аеробіки та акробатики. Далі коцертну програму продовжили районні художні колективи. Відтак розпочалось нагородження переможців.

Кожній команді були вручені медалі, дипломи та пам’ятні дарунки. А бронзовим призером змагань стал родина Красільників з Чернігівської області, на другому місці – сім’я Животовських з Херсоноської області, а переможцем стала родина Зюзюків з Луганщини. Їм були вручені дипломи, медалі, кубки а також призи.

 
 
 
 
  ~22~ ~23 ~ ~24~ ~25~

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:27, 23 квітня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567