** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.10.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    17 жовтень 2008 року

Пошук в новинах   

політика

16 жовтня перед приміщенням райдержадміністрації відбувся мітинг на захист прав громади Сокальщини, ініціаторами якої були голова РО  ПП «Свобода», помічник депутата обласної ради  Ю.Товарянський та голова сільської ради с. Теляж Сокальського району  Я. Кравченко.


 На мітинг зібралося близько 50 осіб. Основними вимогами були: проведення звіту начальника "Райавтодору " на сесії районної ради, ремонт державної дороги районного значення С-141610 на ділянці, що проходить через с. Теляж та з’єднує с. Теляж із с. Ульвівок; від керівництва Служби Автомобільних доріг- негайного фінансування та організації проведення ремонту дороги й капітального ремонту даної дороги в наступному році; від Кабінету Міністрів-дієвого контролю над використанням коштів, від Президента України- дієвості норм Конституції та Законів: "Про дорожній рух", "Про джерела фінансування дорожнього господарства в Україні", "Про автомобільні дороги" та інші.  Голова сільської ради с. Теляж Сокальського району  Я. Кравченко скерував вимогу Телязької сільської ради  до Президента України й Прем"єр- міністра України, т.в.о. голови райдержадміністрації І.Бережницького, голови районної ради О.Солодяка.


Учасники мітингу висловили протест щодо підвищення цін на житлово-комунальні послуги, тепло і водопостачання.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:57, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567