** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::17.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    17 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

16 листопада працюючи в четверту зміну гірники вугледобувної дільниці №6 шахти “Межирічанська” достроково виконали своє річне завдання. На гора видано 105.тисяч700 тонн вугілля. Як розповів начальник дільниці Василь Диклярський до кінця року вони видобудуть ще 16 тисяч тонн понад плану. Шахта “Межирічанська” єдина серед підприємств ДП “Львіввугілля”, яка має дві вугледобувні дільниці № 1 та 6. Як зазначив Віктор Каменський начальник першої бригади його колектив планує виконати своє річне завдання у понеділок 20 листопада. За доброю традицією на гірничому підприємстві запалять вогники новорічної ялинки.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

Днями група паломників побувала на Волині у Зимненському Свято-Успенському жіночому монастирі. В цій прадавній обителі знаходиться Чудотворний образ Божої Матері, яка прославилась своїми чудотвореннями і стала благодатною покровителькою Святої гори. Разом з поломниками в монастирю побував Анатолій Покотюк директор музею “Людина.Земля.Всесвіт”. З собою він привіз авторські ікони “Волинська Божа Мати” та “Холмська Божа Мати”. Ці роботи були прикладені до Чудотворного образу Зимненської Богородиці. Відтак вони займуть почесне місце в майбутньому пантеоні богородиці у Сокалі. Про це нас повідомив директор музею “Людина.Земля.Всесвіт.” Анатолій Покотюк.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Незабаром на Сокальщині під відкритим небом встановлять три спортивних майданчики, на яких буде розміщено 12 різноманітних тренажерів. Вони будуть розташовані на стадіоні “Сокіл”, на території 4 школи та в місті Белз. Про це радіо “Сокаль” повідомив начальник відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА Ярослав Тарасюк. Він розповів, що це відбувається в рамках державної програми по облаштуванню спортивних майданчиків зі штучним покриття для розвитку фізичних якостей. Кожен район Львівської області отримав від одного до трьох таких майданчиків, покриття яких дозволяє добре зберігати тренажери при різних погодніх умовах. Згідно указу президента на цю державну програму виділено 20 мільойнів гривень, що дозволить встановити по всій Україні понад 600 різних спортивних куточків. Окрім того, в рамках цієї ж державної програми місцеві адміністрації зобов’язані розробити свої план розвитку фізичної культури в районах. Як розповів Ярослав Тарасюк, на сьогодні він працює над цією програмою , про яку він доповість у грудні поточного року.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:54, 25 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464