** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.01.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 січень 2011 року

Пошук в новинах   

політика

Великомостівські депутати протестують проти рішень донецьких судів

Великомостівська міська рада висловлює рішучий протест з приводу постанов Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року та Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 червня 2010 року про визнання незаконним та скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року № 46/2010 "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України". Про це йдеться в заяві, яку ухвалила Великомостівська міська рада з ініціативи фракції ВО "Свобода" на своїй позачерговій сесії.

Депутати вважають, що суди пішли на повідку тих агентів Кремля, які сьогодні засідають у вищих ешелонах української влади, а постанови про скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року № 46/2010 "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" суди ухвалили за вказівкою Банкової на догоду Путіну і Мєдвєдєву.

"Однозначно, що революція відбудеться під прапором Бандери.

Вороги України не могли подолати Бандеру живого, вони бояться його й мертвого. Адже Бандера для мільйонів українців, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм.

Для української громади – Бандера та Шухевич були, є і будуть національними Героями. Під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи зі вшанування справжніх національних Героїв. Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми, депутати Великомостівської міської ради, розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом, - йдеться в заяві.

Прес-служба Великомостівської МО ВО "Свобода"


^

дописувач
-

влада

17 січня голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина, керівник апарату РДА Марія Христинич, голова районної ради Ігор Дацюк, начальник фінансового управління Світлана Ксьонжик, начальник управління економіки Наталія Лагода, директор МКП "Сокальтеплокомуненерго" Володимир Кіпень взяли участь в щопонеділковій обласній селекторній нараді, в ході якої розглядалися наступні питання: про підготовку додаткової угоди з КМУ щодо соціально-економічного розвитку Львівської області; про стан затвердження місцевих бюджетів Львівської області на 2011 рік; про стан розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий газ.

Цього року Сокальська райдержадміністрація пропонуватиме включити до угоди з КМУ вирішення такої важливої проблеми на території району, як ліквідація підтоплення с. Бендюга.

(Восени 2010 року в цьому населеному пункті, за кошти місцевого та районного бюджетів, було встановлено тимчасову насосну станцію та вдалося знизити рівень води. Проте цей тимчасовий об"єкт необхідно замінити на стаціонарний, кошторисна вартість якого становить 2,9 млн. грн. А для цього необхідно залучати кошти як з обласного, так і з державного бюджетів). Станом на 14 січня 33 місцеві ради Сокальщини з 37 затвердили місцеві бюджети на своїх сесіях, 17 січня – ще три місцеві ради.
Що стосується стану розрахунків за спожитий газ, то МКП "Сокальтеплокомуненерго" розрахувалося на 42 %. Основні причини виникнення заборгованості – відсутність коштів з державного бюджету для погашення різниці в тарифах та недостатня робота із споживачами, зокрема, з населення (проплата становить 77%).

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:56, 21 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464