** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.08.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 серпень 2011 року

Пошук в новинах   

влада17 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак провів нараду по питанню визначення об"єктів незавершеного будівництва району, які потребують першочергового фінансування. У ній взяли участь перший заступник голови РДА Володимир Катерина, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Мирослава Баралус, начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський, начальник відділу культури та туризму  райдержадміністрації Лариса Фарин, депутати Львівської обласної ради від Сокальщини, голови ряду місцевих рад району.

Як зазначалося на нараді, в районі налічується більше 40 об"єктів незавершеного будівництва. Було визначено 8 з них, які потребують першочергового фінансування: завершення будівництва школи у с. Пристані; реконструкція будівлі школи під поліклініку у м. Великі Мости; будівництво дитячого садка та школи у с. Стремінь; будівництво дитячого садка у с. Сілець; завершення будівництва Народного дому в с. Волиця; будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд у м. Белзі; реконструкція водопроводу в м. Угнові; будівництво газопроводу в с. Межиріччі. Голова райдержадміністрації Микола Мисак дав завдання замовникам надати райдержадміністрації заявки на фінансування цих об"єктів за рахунок коштів з бюджетів різних рівнів.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Відкритий лист до громади Сокальського району щодо неправдивого інформування про підготовку та проведення чергової сесії Сокальської районної ради 18 серпня.

Ми, представники фракцій та груп «Батьківщина», НРУ, КУН, «Фронт змін», «За Україну!», «Наша Україна», висловлюємо своє обурення з приводу дій депутатів Сокальської ради від фракції «Свобода» в ході підготовки та проведення чергової сесії Сокальської районної ради. Зокрема, в процесі підготовки до сесії на протязі двох тижнів відбулись засідання 9 комісій та Президії по опрацюванню питань порядку денного. В роботі вищезгаданих органів зобов`язані брати участь всі депутати, для доопрацювання питань, внесення пропозицій, змін. Як свідчить статистика цієї і попередніх сесій, представники «Свободи» майже не працюють в комісіях. Аналогічно поводять себе і на Президії. Зокрема , на останньому засіданні, яке відбулось напередодні сесії - шістнадцятого серпня , де узгоджувались питання порядку денного. Голова фракції «Свобода» та інші депутати від цієї фракції зайняли пасивну позицію в обговоренні політичних, фінансових та господарських проблем району, не запропонували жодних доповнень та змін.

За день до сесії на спільному засіданні голів фракцій та груп «Батьківщина», НРУ, КУН, «Фронт змін» , «За Україну!», «Наша Україна» було обговорено та прийнято рішення щодо негайного створення районного Комітету Опору Диктатурі, як відповідь на події, що відбуваються в політичному та економічному житті держави. Також обговорювались питання до розгляду на сесії «Про рішення Вищого адміністративного суду України щодо визнання незаконним присвоєння Степану Бандері і Роману Шухевичу звання Героя України», питання «судових процесів», які провадяться Печерським районним судом м. Києва, та інше. В роботі даного засідання брав участь голова фракції «Свобода». За результатами обговорення було досягнуто домовленості про підтримку відповідних звернень на сесії районної ради.

За годину до проведення сесії, 18 серпня 2011 р, голови вищезгаданих фракцій і груп зібрались в приміщенні районної ради та підписали заяву про створення районного Комітету Опору Диктатурі. Голова фракції «Свобода» Р.Запісоцький не прибув на зустріч і, відповідно, не підтримав цей документ.

Зважаючи на таку ретельну підготовку до сесії та актуальність розгляду питань, сесія прийняла рішення першочергово розглянути питання про оцінку дій Вищого адміністративного суду України щодо позбавлення звань наших Героїв. Решту заяв та звернень, в тому числі політичних, вирішено розглянути відповідно до порядку денного. Бо, як показує досвід проведення попередніх сесій, більшість депутатів від фракції «Свобода», отримавши перед сесією відрядні кошти, не з’являються на засідання після обідньої перерви. Зокрема, на V сесії, яка відбулась 19 травня , з ініціативи фракції «Свобода» було внесено питання «Щодо оцінки подій, які відбулись 9 травня у Львові». Сесія районної ради прийняла відповідне рішення. В голосуванні взяли участь лише чотири з п`ятнадцяти депутатів від фракції «Свобода» , які залишились у сесійній залі.

З незрозумілих причин 18 серпня запропонований порядок розгляду питань на сесії не сподобався депутатам від фракції «Свобода» , які вчинили демарш, залишивши сесійну залу. Незважаючи на таку поведінку, сесія продовжила роботу і в першу чергу прийняла звернення, яким засудила рішення суду щодо Героїв України.

Сесія розглянула всі питання порядку денного, зокрема: про хід підготовки до опалювального сезону, програму енергозбереження, виготовлення генеральних планів сільських населених пунктів, збереження комунального майна. Прийнято рішення про виділення коштів на: Народні Доми сіл Смиків, Стенятин, Хлівчани, Горбків, Переспа, Боб’ятин; створення лікарських амбулаторій в селах Острів і Тартаків; котельню Сокальської центральної районної лікарні; дитячі дошкільні установи сіл Волсвин, Теляж, Жужеляни, Домашів, Хлівчани, Карів, Скоморохи, Спасів; школи сіл Волсвин, Межиріччя, Войславичі, Низи, Домашів; стадіон «Сокіл», дитячу спортивну школу «Соколяни»; дитячі школи мистецтв міст Сокаль, Белз та на багато інших соціально-важливих об»єктів.

Одноголосним рішенням фракцій «Батьківщина», НРУ, КУН, «Фронт змін», «За Україну!», «Наша Україна» виділено кошти в сумі 40 тисяч гривень на будівництво пам`ятника Степанові Бандері у м. Великі Мости, тим самим давши відповідь на ганебні дії чинної влади щодо справжніх Героїв України.

В той же час, коли приймались ці важливі для району рішення, окремі депутати від ВО «Свобода» свідомо розповсюджували неправдиву інформацію про роботу сесії. Ми висловлюємо сподівання, що такі дії не є спільною думкою усіх депутатів від «Свободи» у районній раді, а лише спровоковані емоціями керівництва фракції.

Наша спільна позиція – це конструктивна та злагоджена робота депутатів Сокальської районної ради для вирішення питань соціально – економічного розвитку Сокальщини.


Голова фракції «Батьківщина» _____________________
Голова фракції НРУ _____________________
Голова фракції КУН _____________________
Голова фракції «Фронт змін» _____________________
Голова фракції «За Україну!» _____________________
Голова фракції «Наша Україна» _____________________

  19.08.2011 р. м. Сокаль

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:06, 20 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464