** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.09.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 вересень 2010 року

Пошук в новинах   

влада

16 вересня голова райдержадміністрації Микола Мисак провів апаратну нараду за участю першого заступника голови Сокальської райдержадміністрації Володимира Катерини, заступників голови райдержадміністрації Наталії Карташової та  Марії Христинич, начальників відділів  та структурних підрозділів РДА. На порядку денному були питання виконання розпоряджень та доручень голови ЛОДА та райдержадміністрації. М.Мисак доповів про участь у виїзному засіданні робочої групи Міністерства вугільної промисловості України з реалізації заходів Програми економічних реформ України на 2010 - 2014 роки за напрямком "Реформи вугільної галузі", яка відбулась в приміщенні ДП "Львіввугілля". Повідомив, що у своєму виступі  висловив прохання при формуванні програми врахувати наступні питання: статус бюджетоутворюючого підприємства ДП "Львіввугілля"; вирішальне значення діяльності підприємства з зайнятості населення району; багаторічне не вирішення питання подолання негативних наслідків в діяльності ДП "Львіввугілля" на екологію та інженерну інфраструктуру; наявність значних сум (біля 300 млн.грн.) податкового боргу, та інші.


Окрім цього голова райдержадміністрації повідомив остаточну дату проведення сесії районної ради- 15 жовтня та інформував начальників служб у справах дітей та відділу у справах молоді та спорту РДА про затвердження виїзного графіку по прийому документів для видачі посвідчень багатодітним сім"ям району.  М. Мисак з нагоди св"яткування "Дня мобілізаційного працівника" від райдержадміністрації та військового комісара Сокальсько- Червоноградського об"єднаного районного військового комісаріату підполковника Миколи Лисака  нагородив Почесною грамотою начальника відділу взаємодій з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Шевчука Володимира Степановича за сумлінне виконання службових обов"язків.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
12:29, 4 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464