** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

Львівська громадянська організація "Опора" та відділ у справах молоді і спорту Сокальської РДА у суботу 18 листопада проводить круглий стіл на тему “Громадська діяльність, її значення та можливості”. Запрошуються усі лідери та представники молодіжних організацій. Круглий стіл розпочнеться о 14 годині в приміщення Сокальської РДА.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Земельне рейдерство у м. Сокаль за сприянням міського голови п. Савчуку та міських депутатів.

Прояви рейдерства у нашому місті по відношенню до земельних ділянок, які протягом років мали постійно закріплених власників і користувачів, набули на весні 2006 року не аби якої активності не тільки в Україні, але і у нашому місті, коли на місці спортивного майданчика, який належав Середній школі №4 що по вулиці Героїв УПА незаконно взяла собі Торгівельна компанія Інтермаркет. Тоді обурення депутатів і мешканців міста не змогло зупинити будівництво Торгового закладу Барвінок, а правоохоронні органи не вивчили і не дали правової оцінки даного випадку.

І вже восени ми, мешканці багатоквартирного будинку, який знаходиться по вул.. Героїв УПА 47 відчули на собі рейдерство до нашої земельної ділянки, на якій розташований дитячий ігровий майданчик, приватного підприємця Яблонської. Даний будинок являється кооперативним і зводився за рахунок коштів теперішніх мешканців, на кошти яких і був облаштований благоустрій перед будинком і дитячі майданчики на даній ділянці. Це все відображено у Генплані м. Соколя, викопійовка якого зберігається у нас.

На протязі всіх років ми чітко сплачували земельний податок, який в різних роках коливався по різному, але ми чітко робили нарахування і сплачували кошти. І вже 16 листопада 2006року ми дізналися, що дана ділянка, за яку ми сплатили 15 лютого 2006 року податок (пл..дор.№10 від 15.02.2006р.) і здали звітність, нам не належить, а без нашого відома віддана в оренду підприємцю Яблонській для будівництва на цій ділянці двохповерхового торгівельного закладу, що суперечить всім архітектурним і санітарно будівельним нормам будівель, які межують з дитячими садочками та ігровими майданчиками. Без всяких пояснень і повідомлень 16 листопада на нашій ділянці розгорнулося масштабне будівництво торгівельного закладу, який всім нам, мешканцям будинку незрозуміло для чого потрібен, адже з кожної сторони будинку на максимальній відстані 50м біля нас працюють торгівельні заклади, які ще були передбачені за часів будівництва нашого будинку згідно Генплану.

Тому ми з тревогою та обуренням сприйняли звістку про те, що нашим дітям вже не буде де проводити свій вільний час на ігрових майданчиках, тому що підприємець Яблонська, мер міста і депутати вирішили, що корисніше на даній ділянці розташувати ще один торгівельний заклад. А особисто п Савчук, який весною повторно балотувався на Голову міста , виступаючи на радіо, об’їжджаючи шкільні та дошкільні заклади, у своїй передвиборчій агітації наголошував, що у наступній каденції, якщо його виберуть мером міста, він обов’язково у 2006році від реставрує усі дитячі майданчики, які були у нашому місті, а зараз знаходяться у жахливому стані і проведе капітальний ремонт вулиці Української. Згідно планам ремонт дороги Української мав відбутися у червні цього року Сьогодні за вікном листопад, а вулиця Українська ще більше постраждала від комунальних служб міста, а теперішній мер п. Савчук і не думає виконувати свої передвиборчі зобов’язання, а незаконно роздає земельні ділянки приватним підприємцям.

Ми звертаємося до всіх партійних організацій, депутати яких голосували за виділення цієї земельної ділянки, щоб засудили дану законотворчу діяльність міських депутатів, яка суперечить розвитку громади і не створює розвиток і покращення соціальної інфраструктури що сприяє розвитку наших дітей, а особливо КУН та Наша Україна, які повинні нести моральну відповідальність за протизаконні дії їхнього висуванця на посаду мера міста п. Савчука, публічно засудити його діяльність, а якщо він не покається перед громадою, то висловити йому недовіру і усунути від зайнятої посади.

Сподіваємося, що ми пробудимо громадську свідомість у всіх мешканців нашого міста та у правоохоронних органів (а саме у Прокуратури), адже сьогодні може не бути дитячого майданчика біля 47 будинку, а завтра біля усіх інших, тому що так буде вигідно міському голові та купці депутатів, які невідь не вивчили земельне законодавство по вилученню і здачі в оренду земельної ділянки.

Голова та члени правління Об’єднання співвласників багатоповерхового будинку №47 по вул. Героїв УПА. м. Сокаль.

тел.(03257) 2-75-22

далі "без коментарів"

викопійовка  Генплану
викопійовка Генплану

викопійовка  Генплану 2
викопійовка Генплану 2

викопійовка  Генплану 3
викопійовка Генплану 3

дозвіл на виконання будівельних робіт 1
дозвіл на виконання будівельних робіт 1

дозвіл на виконання будівельних робіт 2
дозвіл на виконання будівельних робіт 2

^

Заяви Прокурору Сокальського району та Начальнику Сокальського РВ УМВСУ

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:52, 28 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464