** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::18.12.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    18 грудень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

Для малечі Сокальщини 18 грудня 2006 року о 16.00 в приміщенні Народного дому відбудеться театралізована казка "Йде святий наш Миколай". Адміністрація НД

^

Інтернет-центр
Сокальська центральна бібліотека

економіка

15 грудня 2006 відбувся навчальний семінар “Практичні поради для приватних підприємців” На семінар були запрошена група молодих підприємців які зареєструвалися як СПД в 2006р. Метою проведення даного заходу було надати необхідні практичні поради та консультації, а також виявити причини “невдалого старту” у тих підприємців які зареєструвалися та нерозпочали діяльності.Для надання консультацій були запрошені представники Пенсійного Фонду Марина Райко та Наталія Мигаль, які надали консультації, щодо термінів здачі звітності, та детально розповіли про накопичувальний фонд загальнообовязкового пенсійного страхування, представники сокальської ДПІ Надія Мудрак та Наумчук Олена надали консультації по системах оподаткування та видах податків, також учасники семінару цікавилися які види податків підлягають ліцензуванню та патентуванню та ін, Спеціаліст Центру Зайнятості поконсультував про схему контролю за виплатою однорозової допомоги на створення підприємницької діяльності, що виплачувалася із коштів ЦЗ. Адміністратор ЄДО Надія Саганьська розповіла про порядок видачі документів дозвільного характеру, порядок погодження проекту відведення земельної ділянки та порядок погодження проектної документації для будівництва.

Працівники Сокальської Агенції працювали із групоюю учасників допомогли із впорядкуванням документації, надали практичні поради, що до прийняття на роботу найманих працівників, допомогли в оформленні трудових угод та нарахуванні заробітної плати. Зясувавши причини “невдалого старту” у тих підприємців які нерозпочали діяльність то виявилося, що не завжди ідея яка дає початок підприємницької діяльності стає життєздатною на ринку, така ідея не витримує конкуренції, або є незатребуваною, також називали ще одну причину брак коштів на розширення діяльності. Частиною семінару було цікаве навчання : “Техніка ефективних продаж”, де підприємці із власних прикладів вчилися працювати,залучати та ослуговувати клієнта. Ми тішимося з того, що співпраця із фондами та стуктурами надає впевненості молодим підприємцям, а Агенція надаючи консультаційну та моральну підтримку вдихає бажання працювати та розвиватися.

^

www.agencija.sokal.lviv.ua

Ганна Костюк
Сокальська АРР

освіта

11-16 грудня—Тиждень благодійності

У гімназії перед Днем св. Миколая — ярмарок (збір коштів на подарунки тим, хто потребує).

17 грудня УМХівці здійснили чергову поїздку у школу-інтернат м. Червонограда. Попередньо в дітей-сиріт було зібрано листи з проханнями до св. Миколая, залучено учнів шкіл м.Сокаля для формування подарунків, а цього разу місія була— роздати ці подарунки дітям школи-інтернату. Приємно відзначити, що наша шкільна молодь з радістю відгукнулась на акцію «Стань Миколаєм». Християнське виховання відкриває серця наших дітей.

Продовжували тиждень театралізовані дійства для батьків учнів молодших класів, а також загально шкільне фольклорне свято «Коляда».

^

Антонюк Руслана
Заступник директора Сокальської гімназії

суспільство

Учасники Кубку Надбужанщини
Учасники Кубку Надбужанщини
9 грудня у приміщенні диско-клубу «Вікторія» в Сокалі відбувся III-й Кубок Надбужанщини з гри «Що? Де? Коли?», який проходив під патронатом Громадянської партії “Пора”.

В турнірі, взяли участь 18 команд школярів, які представляли міста Сокаль, Львів, Радехів, Червоноград, Рівне, Шкло, Горохів, Жовкву, Кам’янку-Бузьку, Яворів, Новояворівськ, Соснівка, Пустомити та села Новий Витків і Корчин (Радехівський р-н).

Перемогу у напруженій боротьбі, здобула команда «Міксер» з Пустомит. Таким чином кубок вдруге поїхав у Пустомити. Нагадаємо, минулого року переможцем стала також команда з Пустомит – «Хамелеон». Срібним призером стала команда Львівського фізико-математичного ліцею – «Старе місто». «Бронза» у команди зі Соснівка «Платінум».

Переможці Кубку
Переможці Кубку
У перервах команди, розважали-ансамбль сучасного танцю «Крик»(м.Жовква) та брейкери з Сокаля.

Незалежними експертами ІІІ Кубок Надбужанщини в Сокалі було визнано кращим інтелектуальним турніром року.

Тарас Кіс (голова виконкому РО ГП ПОРА)
Тарас Кіс (голова виконкому РО ГП ПОРА)
На думку організаторів Кубку, депутатів Сокальської міської ради – членів політради, голови Виконкому Сокальської РО ГП "ПОРА" Тараса Кіса та президента ГО «Сокальська ліга інтелектуальної творчості» Володимира Войтюка досвід таких гуманітарних проектів слід переймати іншим районам, адже при невиликих вкладеннях від них є колосальна віддача. А Пустомитівській районній організації варто подумати і взяти під своє "крило" талановиту шкільну команду.

Організатори заходу впевнені, що це не останній турнір, який відбувається за підтримки ЛОО ГП "ПОРА". Незважаючи на те, що багатьма партіями в часи нещодавніх Парламентських перегонів декларувалася підтримка молоді, лише "ПОРА" відгукнулася на цей проект та підтримала шкільних інтелектуалів. А на часі ще й створення регулярного шкільного чемпіонату Львівщини під егідою "ПОРИ"

Представники ПОРИ Радехова і Сокаля
Представники ПОРИ Радехова і Сокаля
.

Нагадаємо, організаторами III-го Кубку Надбужанщини з гри «Що? Де? Коли?» виступили: Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти, відділ у справах сім’ї та молоді Сокальської райдержадміністрації, за сприяння ГП «Пора».

Оргкомітет висловлює щиру подяку спонсорам турніру: ЛОО ГП «Пора», диско-клубу “Вікторія”, ТзОВ “Аніс”, фірмі “Ніка” та піццерії “Фігаро”, а також інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?”: ТРК “Сокаль”, часописам “Голос з-над Бугу” та “Храм серця”.

Прес-служба Сокальської РО ГП "Пора"

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:18, 17 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567