** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.02.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 лютий 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство


16 лютого заступник голови Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова провела чергове засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції /СНІДу та наркоманії. У ньому взяли участь представник Львівського обласного відділення мережі людей, що живуть з ВІЛ та Міжнародної громадської організації "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров"я" (LSHI) Дмитро Тигач, заступник головного лікаря району Марія Кріль, представники РайСЕС, РЦСССДМ, відділу освіти райдержадміністрації. В ході засідання розглядалися наступні питання: про підсумки роботи по профілактиці в районі ВІЛ – інфекції / СНІДу за 2010 рік; про виконання загальнодержавної програми протидії захворюваності на туберкульоз на 2007-2011 роки; про виконання рішень координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції /СНІДу та наркоманії. Як зазначалося на засіданні координаційної ради, станом на 1 січня 2011 року на обліку в ЦРЛ знаходиться 20 ВІЛ-інфікованих.
У 2010 році в районі на ВІЛ-інфекцію було обстежено 3611 осіб, з них виявлено 7 позитивних. З 2006 року при Сокальській ЦРЛ працює кабінет "Довіри". В рамках проекту "Посилення координації та розробки політики з питань ВІЛ/СНІДу" в 2010 році фасилітатор району Ганна Царинська взяла участь у 3-х денному тренінгу із стратегічного планування, мобілізації спільнот та фандрейзингу, який відбувся у м. Києві, після чого проведено семінар з розробки районної стратегії з профілактики поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Сокальському районі.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
11:26, 25 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464