** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.03.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 березень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

18 березня відбулася чергова сесія Сокальської районної ради, яку провів голова районної ради О.Солодяк. Депутати розглянули 19 питань, основними з яких були: про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за 2007 рік; про звіт голови районної ради; про затвердження звіту про виконання загальнорайонних програм за 2007 рік; про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2007 рік; про регіональну комплексну програму поліпшення екологічного стану річок басейну   Західного Бугу у Сокальському районі на 2008 – 2010 роки; про роботу КП “Архітектурно-планувальне бюро”; про роботу відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та про забезпеченість населених пунктів району планувальною документацією; інші.


В роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації М.Христинич, С.Крут, О.Зарічна, спеціаліст організаційного відділу ЛОДА Р.Панькевич, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови місцевих рад району.

Депутати районної ради прийняли звернення до Президента України В.Ющенка та прем’єр-міністра Ю.Тимошенко наступного змісту: "Ми, депутати Сокальської районної ради Львівської області стурбовані  та  усвідомлюємо свою відповідальність перед громадою за ефективне використання бюджетних коштів. Водночас недолугі зміни  до Закону України " Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти " призвели до того, що тендерні процедури  розтягуються на тривалий час.


 В результаті розпорядники коштів та бюджетні установи не можуть вчасно здійснити закупівлю товарів та виконати  заплановані роботи. Зміни внесені до Закону у 2005-2007 роках ,що передбачають оплату за послуги Тендерної палати, призвели до того, що учасники відмовляються приймати участь в процедурі закупівлі. Оскільки усі видатки (реєстрація в Тематичному каталозі учасників процедур, плата за тендерну документацію, плата пов’язана з укладанням угоди) лягають на плечі учасників процедур і поступають на рахунки різноманітних ТзОВ Тендерної палати, процедура участі стає дороговартісною. Це призвело до виникнення низки вагомих проблем, які стосуються харчування дітей, закупівлі паливно-мастильних матеріалів і канцелярських матеріалів для бюджетних установ та організацій, вчасного виконання ремонтно-будівельних робіт.


Ми рішуче опротестовуємо проведення  тендерних процедур у такому вигляді в якому  вони є сьогодні. Звертаємось до Вас з вимогою переглянути і спростити процедуру закупівель та ліквідувати Тендерну палату України ".

 

^

РДА
Сокальська РДА

влада

17 березня заступник глови Сокальської райдержадміністрації О.Зарічна провела перше засідання робочої групи для обстеження гральних закладів, в якому взяли участь заступник начальника ДПІ в Сокальському районі П.Шпряха, заступник начальника СуСД Б.Зарічний, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та економіки О.Кожушко, представники управління економіки РДА, РВ ГУМВСУ.


 О.Зарічна повідомила присутніх про те, що на виконання доручення першого заступника голови Львівської облдержадміністрації від 02.03.2008 р. №11 було прийняте доручення першого заступника Сокальської райдержадміністрації від 03.03.2008 р. №7, згідно з яким створено робочу групу для обстеження гральних закладів.


Як зазналося на нараді, в Сокальському районі діє 7 юридичних та 1 фізична особи, які здійснюють діяльність у сфері грального бізнесу. Сокальської ДПІ вже проводились перевірки цих закладів, в ході яких було виявлено 2 порушення, що стосувалися діяльності без придбання торгового патенту та 1 порушення норм регулювання обігу готівки. Щодо порушників були застосовані штрафні санкції на загальну суму 7 200 гривень.


Члени робочої групи вирішили провести наступну перевірку гральних закладів 20 березня.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:42, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567