** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.07.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 липень 2005 року

Пошук в новинах   

економіка

Слухання з питань заборгованості по заробітній платі та сплаті податків відбулися в Сокальській райдержадміінстрації. На слухання традиційно було запрошено підприємства, де допущено заборгованості.

Цього разу у нараді взяли участь представники ТзОВ “Галичина”, ПП “Горбків”, приватних агрофірм “Романівська”, “Відродженя”, “Полісся”, ВАТ “Червоноградводоканал”, ВАТ шахта “Надія”, КП “Червоноградводоканал”.

В ході слухань розглядалися поточна ситуація і можливі варіанти виходу з кризи, внаслідок якої з”явилися борги по заробітній платі, сплаті податків до бюджетів, зокрема податку за землю та платежу в пенсійний фонд.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

 

З 18 липня припинена подача гарячої води від котельні на вулиці Героїв УПА, повідомив радіо “Сокаль” начальник КП “Сокальтеплокомуненерго” Володимир Кипень.

 

Це сталося у зв”язку з перенесення планового ремонту котельні з серпня на 18 липня. Причина зміни - неопалата мешканців району за гаряче водопстачання. А горяча вода від котелень по вулиці Шептицького та Стуса буде подаватися за попереднім графіком, однак лише в п”ятницю, суботу та неділю.

 

Пан Кипень зауважив, що гаряче водопостачання може бути відновлене 15 серпня, однак лише за умови вчасної проплати населення за цю комунальну послугу.

 

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Засідання комісії з питань єдиного дозвільного вікна відбулося 20 липня у Сокальській райдержадміністрації. На нараді головував заступник голови РДА Володимир Слободян. У засіданні зокрема взяли участь представники санстанції, екологічної та пожежної інспекцій, відділу архітектури РДА та Управління земельних ресурсів.

У ході засідання обговорили проект створення єдиного реєстраційного вікна, а також розглянули 4 робочі заяви.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

18 липня на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля», що у селі Сільці, Сокальського району, Львівсько-Волинський спеціалізований воєнізований гірничорятувальний загін надав долікарську допомогу 19-річному гірнику, котрий під час роботи отримав травму правого коліна.

Цього ж дня на шахті «Великомостівська» ДП «Львіввугілля», що у селищі Гірнику Сокальського району, 62-річний гірник одержав травму голови і лівої руки, – повідомила Західній інформаційній корпорації прес-служба ГУ МНС України у Львівській області.

Потерпілих транспортовано у Червоноградську центральну лікарню.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:04, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464