** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.07.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 липень 2007 року

Пошук в новинах   

влада

У середу, 18 липня, відбулась чергова нараду комунальних служб міста, яку проводив міський голова Сокаля Петро Савчук. Розпочалось засідання обговоренням різних скарг мешканців Сокаля, які надійшли на ім’я голови міста, його заступника та голови РДА.Нарікання загалом стосуються неприбирання будинків чи прилеглої території, перекопів, дахів тощо. Петро Савчук знову наголосив, що мешканцям необхідно створювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинківі, самим більш відповідально ставитися до власного житла і дбати про нього.Знову розглянули присутні заяву депутатів міської ради про скликання сесії і скасування нових тарифів на послуги “Житлокомунсервісу”. Депутати наголошують, що тарифи доволі високі, а мешканці Сокаля скаржаться на надання неякісних послуг ЖКС. Окрім того, не було проведено достатньо роз’яснювальної роботи серед населення, чому ціни підняті до такої межі.Міський голова зазначив, що депутатьські комісії повинні попрацювати, внести свої пропозиції, де знайти кошти, щоб “Сокальжитлокомунсервіс” не був збитковою організацією і лише тоді він скличе позачергову сесію. Присутні керівники комунальних підприємтсв доповіли про стан підготовки до нового опалювального сезону.Головному інженеру “Сокальжитлокомунсервіс” дано доручення впорядкувати парк відпочинку до дня незалежності, при необхідності залучити до громадських робіт безробітних. Петро Савчук зобов’язав керівника “Сокальтеплокомуненерго” розробити стратегію розвитку данного підприємства, з визначенням, як подавати тепло, якщо більшість громадян від’єднаються від центрального теплопостачання, які будинки повністю перевести на індивідуальне опалення, як забезпечити населення гарячою водою, особливо це стосується 5-ого мікрорайону, де немає котельні для подачі теплої води.Присутній на засіданні заступник голови РДА Василь Бойко поцікавився, як виконується графік погашення заборгованості за спожитий газ у 2006-2007 роках “Сокальтеплокомуненерго”, адже від цього залежить отримання лімітів голубого палива зимою.Наразі головний інженер підприємства Ігор Москалишин повідомив, що коштів на погашення заборгованості немає. Тому Василь Бойко наголосив на необхідності покращити роботу з мешканцями, які мають борги перед “Теплокомуненерго”.Міський голова розповів, які роботи вже зроблено по вулиці Українська, зазначив, що до першого серпня дорога повинна бути зроблена. Пізніше буде облаштовано зупинки по вулиці Українська і міжміські маршрутки, особливо це стосується львівських, будуть їхати по цій дорозі, а вулиця Шашкевича практично звільниться від транспорту – наголосив мер Сокаля Петро Савчук.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

культура

 

Ольга Пенюк
Ольга Пенюк
Творчість нашого сокальського композитора і поетеси Ольги Пенюк широко відома  в Україні та в  різних куточках світу. Приємна новина надійшла з Асоціації  "Українці Казахстану".

Голова Асоціації пан Михайл Париспа   надіслав Почесну грамоту п.Ользі Пенюк.

 

Почесна грамота п.Ользі Пенюк
Почесна грамота п.Ользі Пенюк
Асоціація "Українці Казахстану" НАГОРОДЖУЄ ПЕНЮК ОЛЬГУ ВОЛОДИМИРІВНУ, УКРАЇНСЬКОГО  КОМПОЗИТОРА І ПОЕТЕСУ ЗА ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ, БЕЗКОРИСНУ ТВОРЧУ ДОПОМОГУ ДІТЯМ ТА МОЛОДІ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАД АЗАХСТАНУ, ЯКІ УСПІШНО ОПАНУВАЛИ ЇЇ ТВОРИ, ВКЛЮЧАЛИ ЇХ ДО РЕПЕРТУАРУ СВОЇХ  ТВОРЧИХ ПРОГРАМ, ТА З НАГОДИ 2007 РОКУ КАЗАХСТАНУ В УКРАЇНІ.

 

Голова Асоціації      Михайло Париспам. Павлодар, липень 2007 року.

^

дізнатися більше

Валері Кюнеп
дописувач

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:58, 20 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567