** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.07.2018

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 липень 2018 року

Пошук в новинах   

суспільство

Громадські ветеранські організації Сокальщини і Червонограда збирають кошти на безпілотник
Громадські ветеранські організації Сокальщини і Червонограда збирають кошти на безпілотник

Громадські ветеранські організації Сокальщини і Червонограда збирають кошти на безпілотник

За спільної ініціативи ГО «Автомайдан-Червоноград», ГО Спілка ветеранів АТО Червонограда “Воля”, Сокальської ГО Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Сокальського району та міста Червоноград, ГО Ветеранів АТО м.Соснівки планується низка заходів зі збору коштів на купівлю безпілотника для 24 окремої механізованої бригади, бійці якої зараз беруть участь у військовій операції на Сході України. Вартість дронів сягає 200 тисяч гривень.

“Самостійно таких коштів зібрати не зможемо. До того ж, лишаються постійні потреби військових у транспорті, будівельних та інших ресурсних матеріалах, що теж потребує значних фінансів. – Допомога нашим побратимам, які боронять Україну від підступного ворога, – необхідна справа”, – каже активіст ГО “Воля” Юрій Дешиця, – “Ветерани АТО спільним рішенням ініціюють збір коштів на безпілотник для 24 бригади. Сподіваємось на підтримку громади Червонограда, місцевої влади та громадських активістів міста”.

Про підтримку ініціативи АТОвців Червоноградською міською радою заявила заступник міського голови Наталія Турко.

Голова ГО “Автомайдан-Червоноград” Ігор Предко розповів, що нещодавно організація придбала власний автомобіль для поїздок до воїнів на Схід: “Раніше нам доводилося просити транспорт на кожну поїздку, – каже Ігор Предко. – Різне траплялося в дорозі, а на “нульовці” неодноразово потрапляли під обстріли. З Божою допомогою обійшлося без втрат. В одній з минулих поїздок попали в таку яму на дорозі, що вибухнула подушка безпеки – про якість дорожнього покриття в тій зоні годі і казати. Стан автомобіля після поїздки завжди аварійний, а це додаткові витрати і незручності. Тепер маємо своє авто!”

ДП “Датський текстиль” та директор заводу ЗБВ Андрій Дільний надали суттєву фінансову допомогу ГО “Автомайдан-Червоноград” на купівлю автомобіля Merсedes Sprinter для поїздок у зону ООС, які активісти організації здійснюють регулярно з 2014 року.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради
В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено 5 питань.

Членам виконкому було повторно представлено документацію на капітальний ремонт житлового будинку на площі Січових Стрільців, 9. В ній скореговано перелік робіт, які передбачені на цьому об’єкті. Нагадаємо, метою робіт є виведення будинку з переліку аварійних. Після ознайомлення, документація була затверджена.

Далі члени виконкому розглядали питання щодо проведення робіт по реконструкції центральної алеї в міського парку відпочинку. Згідно з проектом, планується покласти бруківку від площі Січових Стрільців до стадіону. Ознайомившись із документами, присутні затвердили їх одноголосно.

Відтак, досить оперативно члени виконавчого комітету Сокальської міської ради розглянули решту питань порядку денного. Зокрема, звільнили сім’ю від батьківської плати за харчування в яслах-садку, заслухали звернення мешканців 42 будинку на вулиці Тартаківській щодо розширення проїжджої частини під їх будинком, а також відклали до наступного засідання питання щодо зміни статусу квартири і присвоєння поштової адреси нововизначеному  об’єкту нерухомого майна по вул. Шашкевича.

^

радіо Сокаль

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

По програмі «Доступні ліки» Сокальському району виділено 1714900 гривень.
По програмі «Доступні ліки» Сокальському району виділено 1714900 гривень.

По програмі «Доступні ліки» Сокальському району виділено 1714900 гривень.

Станом на 16 липня у межах програми “Доступні ліки” на 2018 рік Сокальському району виділено 1714900 грн. Виписано 17360 рецептів (з них Великомостівської ОТГ – 3423) на суму 713,693 грн.

Мета програми – забезпечити кожного громадянина України доступними та життєвонеобхідними лікарськими засобами з доведеною ефективністю, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують я

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:51, 16 грудня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464