** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.08.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 серпень 2011 року

Пошук в новинах   

влада

18 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак, його заступники, начальники ряду управлінь та відділів райдержадміністрації взяли участь в роботі чергової сесії районної ради.

В її ході було розглянуто 30 питань, основні з яких: про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2011 року; про затвердження районних програм; про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2011 рік; про хід підготовки до осінньо-зимового періоду територіально-господарського комплексу району; звіт про роботу Телерадіокомпанії "Сокаль"; звіт про роботу КП "Редакція газети "Голос з-над Бугу"; про  КП "Сокальська районна кіновідеомережда"; про стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу району і хід виконання районних програм по сільському господарству. За інформацією фінансового управління райдержадміністрації, станом на 1 липня 2011 року до зведеного бюджету  надійшло 66770,8 тис. грн.    (106 %), в тому числі: до Державного бюджету зібрано 15198,1 тис. грн., що на 14256,4 тис. грн. менше аналогічного періоду 2010 року. Виконання доведених завдань становить 94,5 %, або не забезпечено 876,1 тис. грн. До загального фонду місцевих бюджетів району за І півріччя 2011 року надійшло 37262,6 тис.грн податків і зборів. Це більше на 5925,2 тис.грн.порівняно з відповідним періодом минулого року і становить 107,4% уточнених планових призначень на шість місяців та 63,2% річних. Виконання дохідної частини бюджету забезпечено 33 місцевими радами з 37 та районним бюджетом.

В ході сесії депутати прийняли Заяву "Про створення Сокальського районного Комітету Опору Диктатурі", в якій висловили своє глибоке занепокоєння та повну незгоду з тими політичними процесами, що відбуваються в Україні. "Ми, представники різних політичних сил та громадських організацій, заявляємо про нашу єдність в рішучому опорі диктатурі і проголошуємо про створення Сокальського районного Комітету Опору Диктатурі з метою координації зусиль по опору правлячому антиукраїнському режиму та для координації  подальшої діяльності" – йдеться у заяві.

Окрім цього була прийнята Заява, в якій визнано "політично ганебним та юридично нікчемним" рішення Вищого адміністративного суду України про визнання незаконним присвоєння Степанові Бандері та Романові Шухевичу звання Героя України.

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Заява
Про створення Сокальського районного Комітету Опору Диктатурі

Ми, представники політичних партій та громадських організацій Сокальщини, висловлюємо своє глибоке занепокоєння та повну незгоду з тими політичними процесами, що відбуваються в Україні. Наше хвилювання і справедливе обурення викликають факти використання державною владою судів, прокуратури та міліції для боротьби з політичними опонентами. Тотальне переслідування представників опозиції стає фірмовим стилем діючої центральної влади. Її жертвами стають як звичайні громадяни так і політики, за якими стоять мільйони виборців. І не має значення, кого переслідує влада - учасників «Податкового майдану» чи лідерів провідних опозиційних партій - кожному громадянину зрозуміло, що мова йде не про встановлення істини та покарання винних, а лишень про помсту і знешкодження політичних конкурентів на майбутніх парламентських та президентських виборах.

Сьогодні в Україні фактично ліквідована демократія і оголошена диктатура. Президент та його команда не пройшли випробування владою. Вони не змогли поставити інтереси суспільства та держави вище, аніж власні інстинкти помсти, страху, вседозволеності, заздрості. Вони здають національні інтереси, руйнують економіку, встановлюють тотальну корупцію, нищать українські цінності, фальсифікують українську історію. Вони не в змозі керувати європейською державою. Але для того, щоб зберегти демократичне право українців обирати та змінювати владу, уже сьогодні усі мусимо докласти максимум зусиль, щоби не дати встановити в Україні режим тотальної диктатури, відібрати наше право вільного політичного вибору, право на власну думку.

Правлячий режим чітко демонструє: усі незгодні будуть репресовані. Якщо ми не зупинимо процес сповзання до диктатури вже зараз, то вже за короткий час може бути запізно: ми втратимо свої права, своє майбутнє, свою державу.

В ситуації, що склалася, нагадуємо правлячому режиму статтю 5 Конституції України, згідно якої: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ…Ніхто не може узурпувати державну владу».

Ми, представники різних політичних сил та громадських організацій, заявляємо про нашу єдність в рішучому опорі диктатурі і проголошуємо про створення Сокальського районного Комітету Опору Диктатурі з метою координації зусиль по опору правлячому антиукраїнському режиму та для координації подальшої діяльності.

Єдина мова, на яку зважає ця влада - це консолідована сила народу. Разом захистимо наші права, разом не дамо знищити демократію!

Звертаємось до всіх українців із закликом «Не будьте байдужими!» «Не бійтеся!».

Нас мільйони - їх одиниці. Перемога буде за нами!»

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:32, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464