** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.10.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 жовтень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

У четвер, 19 жовтня, в Сокалі відбулось позачергове засідання колегії РДА. На порядку денному найболючішим і найактуальнішим було питання початку оплювального сезону на Сокальщині. Зокрема, вирішення проблеми розрахунку з газопостачальниками за використане тепловиками паливо, а також, що важливо, пошук коштів на закупівлю ліміту газу для запуску котелень. Основними ж плановими питаннями колегії були: “Про виконання бюджету Сокальського району за 9 місяців 2006 року”, з нього доповідала начальник районного фінансового управління Світлана Ксьонжик. І “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 9 місяців 2006 року та хід виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку на 2006 рік”, з цього питання доповідала виконуюча обов”язки начальника управління економіки РДА Світлана Ваврів.

Згідно з порядком денним, першим розглядалося питання “Про виконання бюджету Сокальського району за 9 місяців 2006 року”. Як доповіла начальник фінансового управління Світлана Ксьонжик, бюджет району за 9 місяців перевиконується, за цей період до зведеного бюджету мобілізовано 47 мільйонів 792 тисячі 800 гривень надходень, що складає 107 і 3 десятих відсотка від планових призначень. В тому числі до державного бюджету надійшло 18 мільйонів 420 тисяч гривень, до місцевого 21 мільйон 77 з половиною тисяч гривень. Проте, і це не дуже тішить, адже виконують завдання по надходженнях лише 17 місцевих рад. Окрім того, за звітний період є чимала недоїмка по платі за землю, вона становить 1 мільйон 310 тисяч грн, станом на перше жовтня поточного року місцевими радами допущено заборгованість по платі за землю фізичних осіб в сумі 39 тисяч 100 гривень. Порівняно з 1 січнем 2006 року недоїмка по місцевих податках і зборах збільшилась на 3 тисячі 100 до понад 99 тисяч грн. Заборгованість по заробітній платі підприємств району зменшилась порівняно з початком року на 3 мільйона 800 тисяч гривень і на 1 жовтня складає 1 мільйон 600 тисяч гривень.

Заслухавши доповідь Світлани Ксьонжик колегія зобов”язала фінуправління, Державну подакову інспекцію, відділення казначейства у Сокальському районі спільно з комісією з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і погашення заборгованості зарплаті, пенсій та інших соціальних виплат, сільським, міським і селищному головам посилити контроль за своєчасним і повним надходженням платежів у відповідні бюджети, податківцям забезпечити погашення недоїмки по платежах до бюджету, головам місцевих рад – погашення заборгованості по платі за землю, платі за оренду приміщень, відповідним бюджетним установам, місцевим радам витрати бюджетних коштів проводити в межах кошторисних призначень, забезпечити суворий контроль за їх використанням та інше.

Світлана Ваврів у своїх доповіді охарактеризувала роботу територіально-господарського комплексу Сокальського району, різних галузей, зокрема, промисловості, сільського господарства, торгівлі, щодо газифікації району, будівництва об”єктів ЖКГ та соціального-економічного призначення, дорожнього господарства, зв”язку, роботи підприємств району, а також про надходження, зайнятість населення та ринок праці, соціальну сферу, охорону здоров”я, освіту, культуру, спорт тощо. Її доповідь була багата цифрами і досягенннями, проблемними питаннями, з якими доводиться стикатись тій чи іншій галузі в своїй роботі.

Відтак заслухавши доповідь про підсумки роботи територіально-господарського комплексу за 9 місяців 2006 року, колегія вирішила взяти інформацію до відома. Відповідній комісії в районі продовжити роботу з підприємствами-боржниками, керівникам вжити заходи із зменшення боргів по оплаті праці. Керівникам підприємств – боржників з виплати заробітної плати й надалі щотижнево інформувати управління економіки РДА про стан погашення вищевказаної заборгованості, управлінню АПР РДА забеспечити щоденний моніторинг продуктивності тварин та їх поголів”я, під контроль взяти питання посіву озимих, виробництва і реалізації молока, яєць. Продовжити роботу з розвитку сімейної медицини в районі та інше.

В ході роботи колегії було приділено увагу вирішенню болючого та актуального на сьогодні питання початку оплювального сезону на Сокальщині і подачі тепла споживачам міста. Зокрема, вирішенню проблеми розрахунку "Сокальтеплокомуненерго" за використаний газ і закупівлю лімітів палива для запуску котелень. Це питання потребує комплексного вирішення, отже воно швидше за все буде розглядатись на сесії Сокалської районної ради 20 жовтня.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

В міській раді Сокаля у четвер відбулося обговорення генерального плану міста. На захід, що проходитив в сесійній залі міської ради, були запрошені депутати, керівники підприємств різних форм власності, підприємці та громадськість Сокаля. Представлення проекту генплану проводили керівники: групи архітекторів Інна Склярова, групи інженерного забеспечення Оксана Войтович і групи транспорту і доріг Сергій Фіалковський, а також головний архітектор району Мирослава Баралус. Кожен із предствників проектного інституту розповів про представлені на карті пропозиції по можливій житловій та промисловій забудові міста, розміщенні систем інженерно-технічних мереж водо-, газопостачання та каналізації, про сітку доріг тощо.

В підсумку присутні мали загальне уявлення про цей документ, задавали питання проектантам, місьрайонному архітектору та владі міста щодо різноманітних об’єктів промислового призначення, розміщення ринку, можливостей приведення до чинного законодавства розташованих в житловій зоні підприємств, спеціальних відділень лікарні, зокрема туберкульозного, які можуть негативно впливати на людей.

Міський голова Сокаля Петро Савчук розповів про процедуру затвердження генерального плану міста: після обговорення, цей план повинен пройти експертизу у відповідних службах, відтак затердення на сесії Сокальської міської ради.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

20 жовтня відбудеться чергова 4-та сесія Сокальської районної ради 5 демократичного скликання. На засіданні президії райоради, яке відбулося напередодні був складений проект порядку денного засідання. Для розгляду депутатам буде запропоновано 16 питань. Серед основних про готовність територіально-господраського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період, про хід виконання комплексної програми по боротьбі зі злочинністю в Сокальському районі, про виконання бюджету району за 9 місяців 2006 року, ряд інших фінансових питань, а також господарські питання, зокрема щодо впорядкування розміщення закладів з проведення азартних ігор на території Сокальщини тощо. В проект порядку денного внесені також питання про укладання трудових угод з керівниками підприємств, установ та організацій, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад району та знаходяться в управлінні Сокальської районної ради, розгляд дипутатських запитів та різне. Початок засідання, яке проходитиме в сесійній залі районної ради, о 10 годині.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:59, 6 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464