** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

19 листопада у селі Тяглів Сокальського району планують провести чи не єдине в Україні фольклорне свято Каравайництва. Про це повідомивляє Західна інформаційна корпорація. Тяглів – єдине село на Сокальщині, де святкують цей обряд. Випікання короваю супроводжуватимуть обрядовими оповідками, піснями та танцями.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс

У неділю, 19 листопада своє професійне свято відзначатимуть працівники сільського госпадарства. З цієї нагоди ми поспілкувалися з начальником управління агропромислового розвитку Ігорем Шайногою, який для радіо “Сокаль” розповів, що - через несприятливі погодні умови, 2006 рік був досить складним для сільського господарства. Порівняно з минулим роком на Сокальщині на 15% менше зібрали пшениці, але водночас її якості покращились та на ринку була сприятлива цінова політика. Тому сільськогосподарські виробники завершать цей рік з прибутками. Окрім того, по району збільшилось валове виробництво і продаж цукрового буряка. Якщо у 2005 році було продано 114тисяч тон цукрової сировини, то цього року буде продано 145 тисяч тонн. Про основні фактори, які впливають на покращення розвитку сільського господарства на Сокальщині розповів Ігор Шайнога.

В галузі тваринництва Сокальський район теж покращив свої економічні показники. В крупнотоварних господарських підприємствах збільшилось поголів’я тварин, покращилась їх продуктивність і економічна вигідность. Прибутковими є галузі свинарства і молочарства. Розпочала активно працювати та розвиватись Сокальська птахофабрика.

Радіо "Сокаль" привітало Ігора Шайногу як керівника галузі з професійним святом, побажали успіхів в роботі, він в свою чергу привітав усіх працівників сільського господарства.

До речі, 18 листопада о 13 годині в приміщенні Сокальського Народного дому відбудеться урочисте нагородження найкращих працівників та господарств нашого району.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Прокурору Сокальського району
п. Щербану В. Я.
мешканців багатоквартирного
будинку №47 по вул. Героїв УПА,
м. Сокаль,
Голови правління ОСББ №47
Я. Штикало
2-75-22
Копія документів надсилається
в обласну Прокуратуру

КОЛЕКТИВНА СКАРГА.

Просимо Вас перевірити і встановити законність видання дозволу Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю ПП Яблонській І. С. на виконання будівельних робіт від 09.11.2006 року №48 на спорудження магазину продовольчих та промислових товарів у м. Сокалі по вул. Героїв УПА на земельній ділянці, яка є у постійному використанні мешканців з початку будівництва та здачі у експлуатацію кооперативного будинку №47 по вул.. Героїв УПА, благоустрій якої було облаштовано за пайові внески мешканців будинку і за яку сплачується щорічний земельний податок на основі договорів (надаємо копію документів за 2005р. і 2006р.) №147 від 23.01.2006р.між Сокальським відділом земельних ресурсів та ОСББ №47 і договір №83 від 20.01.2005р.,

Встановити законність рішення виконкому Сокальської міської ради на дозвіл на будівництво об’єкта від 31.08.2006року №340, документів що засвідчують договір оренди земельної ділянки по вул. Героїв УПА,47 від 20.10.2005р.

Вважаємо, що дана документація, яка є у ПП Яблонської І. С. є незаконною і отримана шляхом підкупу державних чиновників. Тому що згідно генплану м. Соколя на даній ділянці було і є передбачено дитячий ігровий майданчик, і жодного будівництва торгівельних об’єктів, які будуть межувати з дитячим садочком №7 і ігровим майданчиком, який відноситься до буд. №47, у генплані не передбачено.

Ми стверджуємо, що порушені всі наші законні права та всі будівельно – архітектурні та санітарні норми при такому будівництві.

До скарги додаємо оригінали підписів усіх членів ОСББ №47 і список ОСББ №54, який знаходить в межах незаконного будівництва, які виступають проти незаконного будівництва двохповерхового магазину на дитячому ігровому майданчику.

20.11.2006р.

Голова ОСІБ №47 /Штикало Я. І./

^

Земельне рейдерство у м. Сокаль за сприянням міського голови п. Савчуку та міських депутатів

дописувач
-

суспільство

Начальнику
Сокальського РВ УМВСУ
у Львівській області
підполковнику міліції
Кіщуку Б. В.
мешканців багатоквартирного
будинку №47 по вул. Героїв УПА,
м. Сокаль,
Голови ОСББ Я. Штикало

Прошу Вас притягнути до відповідальності лейтенанта міліції Лялека Ростислава Михайловича (черговий участку ), тому що 16.11.2006року Ваш працівник сприяв спробі незаконного захоплення земельної ділянки біля буд. 47 по вул. Героїв УПА приватним підприємцем Яблонською для незаконного будівництва торгівельного закладу. На даній земельній ділянці розташований дитячий майданчик і земля закріплена за мешканцями нашого будинку, за яку ми щороку від часу зведення і здання в експлуатацію нашого будинку сплачуємо земельний податок (копія сплати податку за 2006 рік і копія з Генплану дитячого майданчика додається). Ваш працівник Лялек Р. М. пояснив нам, що його найняли, щоб він сприяв будівництву даного закладу і щоб ми, мешканців 90-о квартирного будинку №47 по вул. Героїв УПА, не заважали будівельній організації.

Дії Вашого працівника ми розцінюємо, як корупційні, тому що він, як черговий участку повинен був би ознайомитися з усією документацією і побачити, що дана ділянка належить мешканцям нашого будинку і перед усім, він мав би відстоювати права мешканців 90-о квартирного будинку.

Копії договорів з Відділом земельних ресурсів на право користування земельною ділянкою, сплату всіх податків у 2006 році і список усіх мешканців, які виступають проти незаконного будівництва, додаються.

Про прийняті міри щодо Вашого підлеглого працівника просимо повідомити письмово.

20.11.2006р.

Голова ОСББ №47 / Штикало Я.І./

^

Земельне рейдерство у м. Сокаль за сприянням міського голови п. Савчуку та міських депутатів

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:41, 28 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464