** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::19.12.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    19 грудень 2011 року

Пошук в новинах   

анонс

Акція "ПОМІЧНИКИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ"

Вже 10 років підряд з Благословення Владики Сокальсько - Жовківського  Михаїла  Колтуна Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль спільно з ТРК «Сокаль» проводять благодійну акцію «Помічники Святого Миколая» для потребуючих дітей Сокальського району. Кожного року до акцію долучаються Союз Українок, Товариство Захисту дітей інвалідів «Надія»,  волонтери з різних шкіл міста та району.
      За весь період проведення акції  Святий Миколай завдяки своїм помічникам завітав до понад  7 тисяч дітей сиріт, дітей з особливими потребами, дітей із багатодітних та малозабезпечених родин.
     Завдяки спонсорській підтримці підприємців, організацій та підприємств району окрім солодощів діти отримують вітаміни, одяг, продукти харчування, шкільне приладдя та іграшки.  А пакують  та розвозять дані дарунки  волонтери-школярі.
     Цьогорічна 10 ювілейна акція триває та завершиться святом о 15,00 год  18 грудня 2011 року  для дітей з особливими потребами  у приміщенні благодійної їдальні Фонду.
    Організатори акції щиро вдячні усім жертводавцям та спонсорам, усім людям доброї волі, що стають «Помічниками Святого Миколая» та запрошують долучитися до цьогорічної акції.

«Помічники Святого Миколая» працюють за адресою: Героїв УПА, 11, Сокаль (приміщення благодійної їдальні «Карітас» - Сокаль), телефон для довідок 03257-2 8279, 0503376023

^

Адміністратор
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:02, 3 квітня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464