** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 березень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

ВЛАДА ПРОТИ БРУДУ, НЕПРАВДИ ТА «ЧОРНОГО ПІАРУ»

23 лютого 2006 року під час проведення сесії Сокальської районної ради Громадська партія "Пора" пікетувала Сокальську райдєржадміністрацію (у незначних масштабах пікетування проводиться і надалі). Постійно можна бачити мікроавтобус чи автобус з гаслами "Сокальська влада стала "кришею" для хабарників і корупціонерів", "Пора відділити бізнес від влади".

Чиї маршрутки і автобуси стояли під час пікетування із "викривальними" гаслами? Що було поштовхами до таких дій? Транспортні засоби належать приватним підприємцям А. Кінаху та А. Кавузі, а поштовхом до пікетування було те, що в кінці січня 2006 року А. Кінах не став переможцем конкурсу на перевезення пасажирів за маршрутом "Сокаль-Скоморохи".

До А. Кінаха та А. Кавузи дійсно є багато претензій: надходять десятки скарг щодо незадовільного стану перевезень на маршрутах, які обслуговують названі підприємці: перевантаженість мікроавтобусів; недотримання графіку; нетактовне, зверхнє ставлення водіїв до пасажирів (своє обурення пасажири висловлювали і продовжують висловлювати на сторінках часопису "Голос з-над Бугу"), багато транспортних засобів фізично зношені з недостатньою кількістю посадочних місць, згідно з умовами конкурсу один транспортний засіб повинен протягом дня обслуговувати один маршрут. Але під час перевірок було виявлено, що один автобус протягом дня обслуговував декілька маршрутів, здійснюється випуск автобусів на лінію з території, призначення якої є обслуговування магазину, а не матеріально-технічна база для обслуговування транспортних засобів, не укладено угоди з автостанцією на стаціонарне касове обслуговування. А. Кінах, як підприємець, перебуває на єдиному податку, тому повинен мати не більше 10 найманих працівників, а станом на момент проведення конкурсу він вже мав 10 дозволів на автоперевезення пасажирів. До Львівської міжрайонної транспортної прокуратури надійшла колективна обгрунтована заява від перевізників Сокальського району з приводу незаконного здійснення перевезення пасажирів, недотримання розкладу та маршруту руху у відповідності до дозволів на перевезення пасажирів приватними підприємцями.

Виходячи з вищенаведеного, дуже дивно, що саме підприємці А. Кінах та А. Кавуза при підтримці "Пори" вирішили ініціювати пікетування.

Виробивши тактику "кращий захист - це напад" почалися звинувачення на адресу Сокальської райдержадміністрації.

Під час проведення "круглого столу" за участю керівників райдержадміністрації та підприємців не було названо ні одного конкретного прикладу корупції чи зловживань.

Підприємці, висловлюючи свої претензії щодо перешкод і проблем у розвитку бізнесу, не спираються на чинне законодавство. Це природно, що вони хочуть зменшення тиску, спрощення процедури подання та розгляду документів, зниження оплати за дозволи, але це не в компетенції районних органів влади. Державні службовці не можуть міняти існуючі закони, якими б вони не були, - це прерогатива Верховної Ради України.

Ми вважаємо, що заяви про переслідування і тиск ідуть від тих людей, які не бажають приймати чесні і прозорі "правила гри" у бізнесі, яким краще працювати за старими, тіньовими схемами.

Влада не проти критики, корисних і слушних порад та пропозицій, але проти бруду та неправди, "чорного піару".

Наводимо об`єктивну інформацію щодо проведення конкурсів на перевезення пасажирів.

Сокальська районна державна адміністрація розпочала проводити конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на приміських та міських маршрутах в межах Сокальського району з 2003 року. Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на приміських та міських маршрутах в межах Сокальського району здійснюють 12 перевізників. Однак не всі перевізники належним чином виконують умови договору на перевезення пасажирів, підтвердженням чого є чисельні скарги, що надходять в райдержадміністрацію. Найбільше скарг надходить на перевізників, які працюють на маршрутах: "Сокаль-Кнаже", "Сокаль-Стенятин*, "Сокаль-Лучиці", "Сокаль-Смиків". Ці маршрути якраз обслуговують приватні підприємці Кінах А. М. та Кавуза А. Я.

Сокальською райдержадміністрацією для впорядкування пасажирських перевезень проведено два місячники в травні та листопаді 2005 року. За результатами місячника було оголошено та проведено конкурси на маршрути "Сокаль-Червоноград", "Сокаль-Скоморохи".

Розпорядженням голови райдержадміністрації №390 від 19.09.2005 року "Про організацію пасажирських автоперевезень у Секальському районі" поновлено склад конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та затверджено Умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

При проведенні конкурсів конкурсний комітет з підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування райдержадміністрації керується Законом України "Про автомобільний транспорт", Указом Президента України від 20 травня 2004 року №570/2004 "Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом", постановами Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року №139 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", від 29 січня 2003 року №141 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", розпорядженням голови облдержадміністрації від 15 липня 2005 року №559 „Про організацію пасажирських автоперевезень у Львівській області", враховуючи затверджені сесією обласної ради Рекомендації з вдосконалення проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Оголошення про проведення конкурсу публікуються в районному часописі "Голос з-над Бугу".

Засідання конкурсного комітету відбуваються відкрито, прозоро за участю претендентів, які подали свої пропозиції на участь у конкурсі.

Про яку непрозорість проведення конкурсів можна говорити, якщо до складу конкурсного комітету входять представники різних державних структур, служб, відомств і місцевого самоврядування: заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, начальник Сокальського РВ УМВСУ, начальник ДАІ, заступник міського голови, начальник податкової інспекції; міські, сільські голови.

Діяльність конкурсного комітету неодноразово перевірялась Сокальською районною прокуратурою, Львівською міжрайонною транспортною прокуратурою, Сокальським РВ УМВСУ. Жодною перевіркою порушень не виявлено.

Надія РОМАНЧУК


начальник юридичного відділу


райдержадміністрації.

Газета "Голос з-над Бугу" 17 березня 2006 р.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

У вихідні дні в Сокальській ДЮСШ “Соколяни” відбулись обласні змагання з баскетболу серед дівчат-школярів, що проходили в залік 15 обласних спортивних ігор Львівщини. Команди були поділені на 2 підгрупи. Спочатоку ігри проходили по коловій системі, а в неділю відбулися стикові матчі, які і визначили призові місця. На третьому місці команда Яворівського району, срібними призерами стали спортсменки Жидачівського району, а переможцем турніру стала команда Сокальщини.

Як повідомив радіо “Сокаль” директор Сокальської ДЮСШ Роман Новацький, нашу команду було нагороджено кубком, почесними грамотами та грошовими преміями. За його словами, за 15 років незалежності такі змагання в Сокалі відбулись вперше, отже приємно, що саме наша команда виборола першість. В її складі Лілія Рибай, Оля Маланчук, Наталя Матвійчук, Соломія Петчун, Софія Ткачук, Ірина Коновська, Оксана Катинська, Альбіна Шайхова, Соломія Кордупель і Людмила Омелян. Вітаємо наших спортсменок з перемогою!

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:57, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464