** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.03.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 березень 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство

команда - “1715”
команда - “1715”
 

ЖВИРКА ЗНОВУ ПЕРЕМАГАЄ.

 Нещодавно в приміщенні диско-клубу “Вікторія” відбувся III-й етап VIII-го чемпіонату Сокальського району з гри  ”Що? Де? Коли?”.  На старт турніру вийшли 8 команд прем’єр-ліги та 8 команд першої ліги, які представляли міста Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, смт Жвирка, село  Новий Витків.

Третій етап завжди є одним з найважливіших, адже якраз після нього більшість турнірної дистанції вже пройдена і тому можна передбачити хто на що претендуватиме в цьому сезоні.

команда “Деміурги”
команда “Деміурги”

Варто зазначити, що цей етап з точку зору боротьби та якості гри команд-вдався. Так після двох турів змагань аж 5 команд прем’єр ліги, претендували на перемогу в етапі. Проте, завдяки потужній грі в заключному турі жвирківська команда - “1715”(капітан- Тарас Малюх) не залишила жодного шансу своїм конкурентам, відірвавшись від найближчого з них  на 3 правильних відповіді. “Срібло” в цій грі в переможця попереднього етапу команди “Деміурги” (капітан- Микола Сідельник). За третю сходинку п’єдесталу пошани, зачепилася команда “Фенікс” (капітан- Богдан Лисий).

команда “Фенікс”
команда “Фенікс”

Варто зазначити, що ця гра не лише  дала відповіді на деякі питання, а й поставила чимало нових. Тепер можна сказати, що новим чемпіоном Сокальського району стане або чотириразовий володар цього титулу- команда “1715”, яка набрала 26 балів, або команда “Деміурги” в якої 23 бали. А ось на “бронзу” претендують аж 5 команд, ці ж команди можуть і вилетіти з прем’єр-ліги, оскільки різниця між третьою та сьомою командою зараз складає лише 4 бали.

Отже, два наступних етапи обіцяють таку ж цікаву боротьбу як і всі попередні етапи цього надзвичайно інтригуючого чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

 Організатором VІII-го  чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”  виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах сім’ї  молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

 Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань-диско-клубу “Вікторія”,інтернет-мережі “BestLink”, фірмі “Ніка, піццерії “Фігаро, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини ТРК “Сокаль” , інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина” та часопису “Голос з-над Бугу” .

 Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості-Володимир Войтюк. 


^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:51, 3 квітня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464