** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.05.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 травень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

19 травня т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів зустріч з керівниками ряду підприємств району. У ній взяли участь  заступники голови райдержадміністрації В.Бойко, О.Зарічна, М.Христинич, начальник управління економіки Н.Лагода, керівники Борокського спиртзаводу, ТзОВ "Вемо", ДП "Вангард Україна" ЗАТ "Вангард Спортсуер", ТзОВ "Дукат", МТВ ПП "Ніка", ТзОВ "Богатир", ТзОВ "Добро Буд", СП "Скомекс" та інші.


Розглядалися питання: про можливість розширення виробничих потужностей даних підприємств; про використання даними підприємствами місцевої сировини; про вирішення проблем у співпраці з енергетичними структурами. Т.в.о. голови райдержадміністрації І.Бережницький наголосив на необхідності підвищення закупівельних цін на молоко та м"ясо, оскільки їх низький рівень призводить до зменшення поголів"я ВРХ в районі.


Було прийняте рішення щодо останнього питання провести спільну нараду із закупівельниками та виробниками сільськогосподарської продукції району.


^

РДА
Сокальська РДА

економіка

19 травня т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький зустрівся з Великомостівським міським головою Н.Домашовець. На зустрічі розглядалися наступні питання: про реконструкцію аварійних будинків; про перекриття ряду будинків стаціонарними дахами; про будівництво на території міської ради заводу абразивних матеріалів; тощо.


У м.Великі Мости заплановано будівництво заводу абразивних матеріалів. Інвестором виступає німецька фірма "Клінгспор". Завод розмістять на земельній ділянці площею 7,5 гектарів. Будівництво буде проходити в 3 етапи. Спочатку передбачено звести цех порізки та фасування шліфувального паперу, який доставлятимуть з Польщі. В цеху працюватимуть 100 людей. На другому і третьому етапі передбачено будівництво ще двох цехів – з виготовлення абразивних шліфувальних і полірувальних кругів. Цю роботу планують завершити до 2009 року, створивши 500 робочих місць. Сума інвестицій на першому етапі складе 3,5-5 млн. євро.


На сьогоднішній день фірма "Клінгспор" уклала угоду з проектним інститутом ВАТ "Гірхімпром" на виготовлення містобудівного обгрунтування. Коли воно буде виготовлене, його розглянуть депутати Великомостівської міської ради, вони ж приймуть рішення про його затвердження.


^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

НЕХАЙ ВИНУВАТЕЦЬ ВІДПОВІСТЬЗвертається до Вас учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Григорій Федорович Ділай. На початку травня цього року на автобусній зупинці у Сокалі я підійшов до водія маршрутного таксі ВС 54-73 і попросив довезти мене до Жвирки. Згідно з існуючим законодавством я маю право на безоплатний проїзд, бо є учасником ліквідації техногенної катастрофи (маю відповідне посвідчення: серія А №019611). У салоні в цей час пільговиків не було, але водій маршрутного таксі грубо відмовив мені і виштовхав з салону, навздогін обливаючи нецензурною лайкою. Викрикував і вимагав, щоб я заплатив за проїзд, мовляв, таких Вас багато. Мені довелося заплатити одну гривню. Уявіть собі, наскільки прикро і незручно мені було перед очевидцями цього конфлікту.


А свідками були п. Ярослав Григорович Сенчина, який проживає по вул. Івасюка, Іван Ярославович Ранця, також проживає в селищі Жвирка, вул. Вокзальна.


Правом на безоплатний проїзд я не скористався, але зіткнувся з такою нечуваною зневагою, що це вразило не лише мене, а й усіх людей, які були в салоні, і вони почали заступатися за мене. В зв`язку з тим я хочу звернутися з позовною заявою до суду на водія-грубіяна, аби з нього вирахували не гривню, а значно більшу суму за ті моральні страждання, які завдано мені того травневого дня.


В редакцію пишу і сподіваюся, що такі випадки не повинні залишатися поза увагою громади. А самі журналісти також повинні належним чином відреагувати, на те і є свобода слова. Тим паче, що за кожне слово я відповідаю. Я назву точну дату, коли їхав, і навіть годину відправлення маршрутки. Отож, з`ясувати хто був за кермом - неважко.З повагою Григорій ДІЛАЙ, пенсіонер


16 травня 2008 року


^

Газета
"Голос з-над Бугу"

спорт

У минулі вихідні відбувся 4 тур Чемпіонтау Сокальського району з футболу. У першій лізі зіграли команди з такими результатами: Переспа – В.Мости зіграли з рахунком – юнаки 1:3, дорослі 1:4, Первятичі – Сілець 1:2, доросла команда зіграла 0:2, Хоробрів – Волиця 2:4, 1:3, Тартаків – Острів 0:5, 2:5 та Жвирка – Гірник 2:0, 4:2.У ІІ лізі грали лише дорослі. В цих матчах зафіксовані наступні результати: Белз – Стаївка 2:3, Глухів – Савчин 0:2, Себечів – Варяж 3:1, Хлівчани - Волсвин 2:3, Діброва – Поториця 7:0, Бендюга – Горбків зіграли з рахунком 5:1. Про це радіо «Сокаль» повідомив голова комітету з проведення чемпіонату з футболу Михайло Ковалів.Він також повідомив і про розміщення команд в турнірній таблиці: в першій лізі серед дорослих - Великі Мости – у команди 12 очок, на другому місці команда Жвирки - 10 очок, та Волиця - 7 очок.Серед юнаків вимальовується така ситуація: Жвирка – 12 очок, Великі Мости – 10, та 3-4 місця розділили між собою Волиця і Гірник, у них по 9 очок.В другій лізі: лідирує Волсвин з 12 очками, далі Стаївка та Себечів по 9 очок.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:26, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567