** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.06.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 червень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

У вівторок 20 червня продовжила свою роботу сесія Сокальської міської ради. Минулого вівторка депутати встигли розглянути ряд важливих питань, зокрема виконання бюджету міста за 5 місяців 2006 року, готовності комунальних служб міста до осінньо-зимового періоду, якості послуг і тарифи, а також земельні питання.

У вівторок депутати затвердили регламент сесії, положення про комісії, відтак приступили до розгляду питань про виконання плану роботи ради за 5 місяців цього року і затвердження плану на наступних півроку. Цього ж дня сесією були розглянуті внесення змін до складу виконкому, депутатських комісій і комісій при виконкомі міськради.

Також було обговорене питання присвоєння назв новим вулицям Сокаля. Зокрема, була висунута пропозиція назвати одну з вулиць нашого міста ім`ям почесного громадянина Сокаля – академіка Олега Романіва. В різному народні міські обранці передали в оренду на 4 роки громадській організації “Перспектива” частину приміщення в міському парку культури. Воно буде залечене для організації вечірок для молоді. На базі цього приміщення буде створене соціальне підприємство Міський центр молодіжного дозвілля, що дозволить проводити розважальні, культурні та освітні масові заходи для молоді Сокаля. Втіленням цього займатиметься коаліція громадських організацій нашого міста, що об`єднана проектом “Добробут кожної людини – запорука демократії”.

Також на сесії були заслухані питання щодо ліквідації в Сокалі стихійної торгівлі та організації роботи міського ринку, а також наповнення бюджету міста. З останнього питання виступав голова бюджетної комісії районної ради. Відтак, були затверджені ряд тарифів на послуги підприємницької діяльності.

В цілому у вівторок міський голова Сокаля Петро Савчук, якій вів сесію, зазначив, що дипкорпусу тепер доведеться збиратися частіше. Адже цього вимагає розгляд земельних питань. До речі, заяви щодо таких питань будуть прийматись строком за 10 днів до проведення сесії. 5 днів будуть виділятися на розгляд та написання проекту рішень, не менше як за 5 днів вони будуть надані для ознайомлення головам комісій депутатських комісій.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

Протягом 10-16 червня цього року інспектори управління Держпромгірнагляду у Львівській області провели 23 перевірки шахт ДП «Львіввугілля», за результатами яких 26 разів призупиняли роботи на об’єктах, – повідомив Західну інформаційну корпорацію перший заступник начальника територіального управління Держнаглядохоронпраці України у Львівській області Віктор Гришин. З його слів за результатами перевірок на працівників шахт ДП «Львіввугілля» було накладено 12 штрафів на 918 грн.

^служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:53, 30 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464