** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::20.10.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    20 жовтень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

20 жовтня у Сокалі відбулась чергова 4-та сесія районної ради 5 демократичного скликання. Для розгляду депутатам було запропоновано 16 питань. Серед основних – про готовність територіально-господрського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період, про хід виконання комплексної програми по боротьбі зі злочинністю в Сокальському районі, про виконання бюджету району за 9 місяців 2006 року, ряд інших фінансових питань, а також господарські питання, зокрема щодо впорядкування розміщення закладів з проведення азартних ігор на території Сокальщини тощо. В проект порядку денного внесені також питання про укладання трудових угод з керівниками підприємств, установ та організацій, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад району та знаходяться в управлінні Сокальської районної ради, розгляд депутатських запитів та різне.

Найбільше часу депутати присвятили увагу першим двом питанням порядку денного. З першого – щодо готовності територіально-господрського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період, доповідь зачитав І-й заступник голови РДА Василь Бойко. Він в загальному окреслив проведену роботу підприємств, установ і організацій усіх галузей економіки та господарства, населених пунктів району, комунальних підприємств міст Сокальщини в напрямку підготовки до зими, до опалювального сезону. Досить гостро було оставлене питання розрахунку тепловиків з боргами.

Протягом години з цього ж питання співдоповідали виконуюча обов’язки головного лікаря ЦРЛ Марія Гулавська – по підготовці галузі охорони здоров’я району, Роман Монастирський – начальник відділу освіти – про готовність навчальних закладів, про готовність та проблеми щодо підготовки до опалювального сезону, роботу в зимовий період закладів культури – начальник відділу культури Лариса Фарин. Щодо готовності міста в цілому доповідав міський голова Сокаля Петро Савчук. В ході розгдяду, виникло також питання щодо роботи комунальних підприємств з боржниками, а також роботи виконавчої служби з цієї проблеми. З інформацією про це виступив заступник начальника державної виконавчої служби по Сокальському району Тарас Варениця. Зрештою, робота КП «СТКЕ» та виконавців з боржниками охарактеризували як недостатню. Далі, в ході розгляду першого питання порядку денного, питання доповідачам задавали присутні депутати. З поясненнями щодо ситуації, яка склалась на початок опалювального сезону виступив директор «теплокомуненерго» Володимир Кіпень. В підсумку, депутати взяли до відома всю інформацію про готовність Сокальщини до осінньо-зимового пероду 2006-2007 років до відома, керівництву району доручили взяти під контроль забезпечення у повному обсязі енергоносіями бюджетних організацій , об’єктів комунального господарства району, рекомендували головам місцевих рад, керівникам житлово-комунальних підприємств забеспечувати 100% рівень проплати за спожиті енергоносії та послуги, враховуючи пропозиції відповідних організацій, установ та закладів, по можливості передбачити кошти на енергозбереження в наступному бюджетному році, а також запропонували голові РДА заслухати керівництво районної виконавчої слубжи щодо її роботи по виконанню судових рішень по злісних боржниках.

Наступним, згідно прийнятого плану, до розгляду було питання виконання комплексної програми по боротьбі зі злочинністю в Сокальському районі. З нього доповідав начальник Сокальського РВ УМВС, підполковник міліції Богдан Кіщук. Він розповів про діяльність правоохоронців райвідділу міліції направлену на розкриття злочинів, оперативність виконання своїх обов’язків, роботи підрозділів по різних напрямках профілактики та запобіганню скоєння правопорушень серед населення, зокрема неповнолітніх, дотримання адміністративного кодексу тощо. Богдан Кіщук також розповів і про проблеми, з якими доводиться стикатись правоохоронцям в своїй роботі. Це і брак автомобільної техніки, комп’ютерів, спезасобів, а насамперед кадрового забезпечення. Співдоповідь з цього питання виголосив голова профільної комісії з питань законності, правопорядку і захисту прав споживачів Василь Смолинець. В ході обговорення доповідей, депутати звернули увагу керівника сокальської міліції на розкриття резонансних злочинів, зокрема щодо розкрадання майна на підприємствах, що колись працювали в нашому місті – 33-го цегельного заводу, харчо-смакової фабрики тощо, а також таких справ, у яких фігурують представники правоохоронних структур, це, зокрема, аварії в Сокалі поблизу прокуратури, в якій загинула одна людина. Критиці була піддана також робота міліції в напрямку боротьби з оргзлочинністю та економічними злочинами. Хоча, від комісії поступила і пропозиція допомогти Сокальському РВ міліції і матеріально і фінансово, що можна було б зробити через сепціальні програми із застверженням на сесіях районної ради. Згодом, депутатами одностайно було підтримано рішення взяти звіт начальника райвідділу міліції до відома, рекомендувати місцевим радам розробити місцеві програми по боротьбі із злочинністю, поновити і активізувати роботу громадських пунктів охорони правопорядку, громадських формувань, де їх немає створити такі. Разом із міліцією, відділам освіти, культури, сектору охорони здоров’я вживати заходів щодо попередження зростання злочинності серед неповнолітніх. Райвідділу внутрішніх справ посилити профроботу серед населення, забезпечити заходи з швидкого реагування на повідомлення про скоєння злочинів та правопорушень, вивчити та проаналізувати причини наявних крадіжок з об’єктів иоргівлі, приватної власності, лісовому секторі, агроформуваннях, для розкриття злочинів та притягнення винних до відповідальності, постійно інформувати громадськість та керівництво району про роботу райвідділу.

Згодом, після перерви депутати більш швидшими темпами приступили до розгляду інших питань порядку денного. Про виконання бюджету Сокальського району за 9 місяців 2006 року та про інші фінансові питання доповідала начальник фінуправління Світлана Ксьонжик. З інформацією про виконання бюджету в районі слухачі радіо «Сокаль» ознайомлені з попередніх матеріалів випусків новин, отже немає потреб детально зупинятись на розгляді цього питання. Зазначимо лише, що в ході розгляду цих пунктів порядку денного, були прийняті відповідні рішення. Важливим на сесії також було і розгляд ще одного питання: «Про впорядкування розміщення закладів з проведення азартних ігор на території Сокальського району», в його рішенні було запропоновано усім суб’єктам підприємницької діяльності привести свою роботу до норм чинного законодавства, виконувати умови наявних ліцензійних документів, а також впорядкувати питання сплати відповідних зборів і податків до бюджетів тих місцевих рад, де розміщені ігрові заклади чи автомати.

Далі, протягом ще декількох годин без перерви, депутати розглянули ще 10 питань. Серед них і про укладання трудових угод з керівниками підприємств, установ та організацій, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад району та знаходяться в управлінні Сокальської районної ради, звільнення від податку за землю виправного закладу, внесення змін до ряду проектів, що стосуються землі. В ході цього пленарного засідання депутати також затвердили Положення про помічника-консультанта депутата. Незнаною кількістю в 38 голосів, депутати відбмінили п.1 в рішенні сесії попереднього скликання. Воно стосувалося питання передачі будівлі сокальського кінотеатру на баланс міста. Проте, схоже після обдумування, один з депутатів вирішив відкликати свій голос на користь прийняття цього рішення. Відповідну заяву він озвучив і передав письмово під час розгяду останнього питання різне. Заяву і рішення депутата розглядатиме комісія з регламенту і етики районної ради. Усьому цьому передував розгляд депутатських запитів, більшість з яких написаних керівником коаліції в районній раді, головою бюджетної комісії Олегом Кожушком. Ряд з них був підтриманий районними обранцями. Зокрема, серед них і запит до керівництва ТРК «Сокаль» щодо одержання фінансових, балансових та податкових звітів підприємства. До речі, формально відсутність такої інформації у депутата стало причиною не включення питання звіту гендиректора радіо «Сокаль» до порядку денного цієї сесії. Не зрозуміло чому, але співдоповідачем з цього питання мав бути саме голова бюджетної комісії пан Олег Кожушко. Коли воно буде розглядатись наразі невідомо?..

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:57, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464