** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 березень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

Західна інформаційна корпорація


«Наша Україна» презентувала у Белзі блок, маскуючи адмінресурс за Шевченкові дні?

У неділю, 19 березня, представники Українського народного блоку Костенка і Плюща прибули у Белз Сокальського району для проведення агітації. Із розмов з місцевими мешканцями вони довідалися про те, що у місцевому Народному домі відбудеться презентація Блоку «Наша Україна»: перед Народним домом стояв намет з атрибутикою «Нашої України», людей запрошували на презентацію, у місті також заздалегідь розклеїли повідомлення про цей захід. Однак, презентацію «Нашої України» видавали за Шевченківське свято, – повідомили Західній інформацній корпорації у прес-службі Українського народного блоку Костенка і Плюща у Львівській області.

Коли до Народного дому під’їхав автобус «Школярик» із вчителями Сокальської музичної школи, то на запитання представників УНБ Костенка і Плюща про мету приїзду директор музичної школи п.Степанишин, який є членом ТВК, відповів: «Має відбутися Шевченківський захід. Мені сказали з відділу культури РДА зробити концерт. Автобус дала освіта. Про все інше я нічого не знаю.»

Представники УНБ стверджують, що оформлення зали Народного дому зовсім не свідчило про те, що тут має відбутися захід, присвячений Великому Кобзарю. Біля Державного прапора перед сценою було встановлено помаранчевий прапор з логотипом «Нашої України», а також помаранчеві стрічки. Зрештою, почалася урочистість без жодної згадки про Кобзаря.

На захід, зокрема, завітав заступник голови РДА В.Бойко, який балотується до райради у списку «Нашої України». Партійці УНБ Костенка і Плюща стверджують, що В.Бойко приїхав автомобілем «БС 6400 АЕ» Сокальської РДА. При цьому він начебто наголошував, що це його власне авто.

Представники УНБ Костенка і Плюща також додають, що у відділі культури Сокальської РДА їм відповіли, що захід оплачений штабом «Нашої України».

«Ця неприємна ситуація залишила більше запитань, ніж відповідей. Стає зрозуміло, що славнозвісний адмінресурс, проти використання якого боролися прихильники В.Ющенка на президентських виборах, стає засобом, яким не гребують представники виборчих структур «Нашої України» та виконавчої влади Сокальського району», – переконані члени УНБ Костенка і Плюща.

Новини України


© 2004 «Західна iнформаційна корпорація»

^

дописувач
-

політика

ЛОО КВУ паралельного підрахунку голосів виборців не проводитиме. Це офіційна позиція, котру оприлюднив голова правління ЛОО КВУ Роман Кошовий. За його словами, на цьогорічних виборах значно більше суб’єктів виборчого процесу, тому технологічно провести паралельний підрахунок голосів буде досить важко. Крім того, Роман Кошовий переконаний, що парламентські вибори 2006 пройдуть набагато чистіше і відкритіше, ніж вибори Президента України. Голова правління ЛОГО Комітету виборців України зазначив, що „вибори у Львівській області однозначно відбудуться. Станом на вівторок я оцінюю готовність Львівщини до виборів на 80 відсотків”. Всі виборчі дільниці працюють у повному складі і вкладаються у терміни, визначені виборчим законодавством. Окружні виборчі комісії від сьогодні починають отримувати бюлетені, які з 23 березня будуть передаватися дільничним виборчим комісіям. Найбільшою проблемою залишається матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць.

За даними ЛОГО КВУ телефонним зв’язком дільничні комісії забезпечені на 85 відсотків, а сейфами для зберігання документації – на 62 %. Однак їх кількість може виявитися недостатньою через великий розмір бюлетенів, які не помістяться до сейфів. Катастрофічною назвав Роман Кошовий ситуацію з вогнегасниками. Наразі дільничним комісіям рекомендовано їх просто позичати.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

За неофіційними даними, на заробітках за кордоном перебуває 150-350 тисяч жителів Львівщини, – повідомила PR-менеджер Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Надія Костіна. За її словами, проблема з різною гостротою виявляється в різних регіонах України. Особливо складне становище в західних областях, де на обліку в центрах зайнятості перебуває по кілька членів однієї родини. «Але якщо протягом останніх 5-8 років головним чинником було безробіття, сьогодні наголошується не стільки на безробітті, як причині бідності.

Нині маємо дуже низьку оплату, яка не дотягує до межі бідності, навіть за висококваліфіковану працю, що тягне за собою бідність і безвихідність. То ж низький рівень життя та високий рівень безробіття серед жінок штовхає їх до пошуку роботи за кордоном», – зазначила Надія Костіна.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

Обласна санепідемстанція розробила комплексний план запобігання поширенню пташиного грипу на території Львівщини. За даними фахівців, наша область, зокрема її північна частина, належить до зон небезпеки. Грип тут може з`явитись вже з квітня, коли розпочнеться масовий приліт птахів. Епідеміологи також хочуть звернутися до ректорату Львівської академії ветеринарної медицини та аграрного університету. Ті повинні зайнятися організацією вивчення різноманітних місць гніздування птахів на території області. А потім – всю інформацію надати у кожну районну адміністрацію.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:39, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464