** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.04.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 квітень 2008 року

Пошук в новинах   

суспільство

В пятницю, 18 квітня в Сокалі побувала делегація з польського міста Томашів. Це молоді волонтери громадської організації «Чайна», які приїхали до нас з метою знайти партнерів для спільного видавництва українсько-польської газети. Вони зустрілися в гімназії з старшокласниками сокальськіх навчальних закладів.Молодь поспілкувалася, обговорила можливість випуску спільної газети, які там будуть висвітлюватися питання, теми тощо. Також гості презентували свою молодіжне видання, яка називається «Пісемко».На завершення зустрічі було вирішено організувати спільне видавництво газети, яка буде виходити двома мовами та розповсюджуватися в Сокалі і Томашові.Така зустріч відбулася за допомогою Сокальської агенції регіонального розвитку, яка вже більше року співпрацює з громадською організацією «Чайна». Вони спільно пишуть різні проекти щодо транскордонної співпраці.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

20 квітня на Сокальщині розпочався чемпіонат району з футболу. Районна Федерація футболу сформувала дві групи команд: І та ІІ лігу. В І-й є 10 основних і 10 юнацьких складів, а в ІІ-й – 13 команд.Отже, вже відомі результати матчів 1-го туру. У перший лізі зустрічалися юнацькі і дорослі футбольні команди. Вони зіграли з рахунками: Переспа-Жвирка 1:7, 1:3, Острів-Хоробрів 1:10, 1:2. Волиця-Перв’ятичі 4:2, 3:1. Селіць-Великі Мости 1:1, 0:1. Гірник-Тартаків 4:2, 1:3.В другій лізі грали команди лише дорослого складу. Результати матчів наступні: Савчин-Карів 6:1. Бендюга-Хлівчани 4:2. Горбків-Шахта №10 (с.Глухів) 3:1. Поториця-Себечів 1:4. Варяж-Стаївка 0:7. Волсвин-Белз 2:1.Про це радіо «Сокаль» повідомив голова комітету по проведенню районного чемпіонату з футболу Михайло Ковалів.


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:38, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567