** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.04.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 квітень 2011 року

Пошук в новинах   

політика

ПРАВО ГРОМАДЯН НА СВОБОДУ МИРНИХ ЗІБРАНЬ

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

економіка

Інформаційне повідомлення

15 квітня  2011 р.

 
Контакти:
Сухобойченко Сергій,
тел. 066 7638301

 

ГО «Євпаторійський центр регіонального розвитку» представляє


АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ТА МІСЦЕВИХ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ АР КРИМ НА БЕРЕЗЕНЬ 2011 РОКУ ЩОДО ПРАВА ГРОМАДЯН НА СВОБОДУ МИРНИХ ЗІБРАНЬ.

МАТЕРІАЛИ містять результати дослідження та громадського моніторингу дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим, проведення аналізу правових актів органів місцевого самоврядування та чинного Законодавства України, що стосуються права громадян на свободу мирних зібрань.

Метою проекту «Дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим», що здійснюється громадською організацією «Євпаторійський центр регіонального розвитку» за підтримки програми "Верховенство права" Міжнародного фонду “Відродження” є проведення дослідження та громадського моніторингу ступеня дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим; розробка пропозицій щодо покращення ситуації з реалізацією конституційного права громадян на свободу мирних зібрань.


Детальніше про програму:
www.irf.ua

 

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

економіка

«Податковий кодекс має бути простим і доступним для платників податків»       

       Сокальська агенція регіонального розвитку спільно з районним центром зайнятості провели робочу зустріч із представниками бізнесу Сокальщини. Цю зустріч було організовано з метою отримати максимальну кількість думок та відгуків і разом  напрацювати пропозиції для змін до Податкового кодексу.
        На початку робочої зустрічі Ганна Костюк, директор Агенції регіонального розвитку та депутат обласної ради від партії «Фронт Змін», детально ознайомила присутніх із найбільш проблемними питаннями Податкового кодексу.
       Під час зустрічі представники Державної податкової інспекції, Пенсійного фонду в Сокальському районі, Фонду соціального страхування від нещасних випадків, Сокальського районного центру зайнятості, Єдиного Дозвільного Центру надали роз’яснення щодо зміни подачі звітності та бухгалтерського обліку приватних підприємців та юридичних осіб, надання дозволів Підприємці також мали можливість отримати фахові консультації, щодо нововведень.
       Присутні висловили невдоволення тим, що за рахунок приватних підприємців Кабінет Міністрів латає «дірки» у бюджеті та Пенсійному фонді. Податковий кодекс України не виконує жодної реформаторської функції: не стимулює розвиток економіки України, не сприяє спрощенню ведення бізнесу, перешкоджає діалогу бізнесу та влади. Про обов’язок кожного підприємця чи юридичної особи звітувати щомісячно й досі знають не всі суб’єкти господарювання. А з 1 квітня очікується погіршення умов ведення діяльності підприємців -«спрощенців». Представники бізнесу сказали, що за таких умов будуть закривати свій біснес і підуть в «тінь».
       Підсумком робочої зустрічі стала резолюція, яку внесла на розгляд Ганна Костюк. У ній зазначено конкретні пропозиції підприємців щодо внесення змін до Податкового кодексу України. Крім того, створено робочу групу, яка опрацює проблемні питання в кожній галузі на основі яких Ганна Костюк, депутат обласної ради, підготує звернення в Кабінет Міністрів України.
       Підприємці висловили побажання, що Податковий Кодекс має бути простий і доступний для платників податків та відповідати стратегічним інтересам держави.

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

суспільство

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:55, 22 жовтня 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464